09
EKI
2018

2018 YILI SPOR BRANŞLARI YILIN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ

Paylaş!

AMATÖR SPOR HAFTASI
2018 YILI SPOR BRANŞLARI YILIN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ
BRANŞLAR SPORCUNUN ADI SOYADI KATILDIĞI ŞAMPİYONA DERECESİ ANTRENÖR ÖDÜL VERECEK KİŞİ
1 ÖZEL SPORCULAR FATMA ÇAĞLA DEMİR 1.ULUSLARARASI  YÜZME ŞAM. SERBEST STİL İKİNCİLİK ORHAN DEMİR
AHMET MİMTAZ AVRUPA YÜZME ŞAMPİYONASI AVRUPA İKİNCİSİ YİĞİT ERDENİZ
2 İŞİTME ENGELLİLER FATİH CANBAZ İŞİTME ENGELLİLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İKİNCİLİK DAVUT CENGİZ
3 GÖRME ENGELLİLER İSMAİL TÜREYEN GÖRME ENGELLİLER YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE İKİNCİSİ AYŞEGÜL YOLAL
4 BEDENSEL ENG. MUSA ACAR T.B.E.TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI TÜRKİYE İKİNCİSİ AYLİN KOCABEY
5 GÜREŞ SERHAT KIRIK YILDIZLAR GÜREŞ DÜNYA ŞAMPİYONASI 60 KG. GREKOROMEN STİL DÜNYA ŞAMP. ZAFER BAŞER
6 KİCKBOKS BEYZA FATMA ÖZÇAKAR BÜYÜKLER DÜNYA KİCKBOKS ŞAMPİYONASI 70 KG DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ SEYDİ GÖKPINAR
7 WUSHU ZEYNEP MAKBULE AKYÜZ 7.DÜNYA WUSHU ŞAMPİYONASI DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ FATMA AKYÜZ
8 SATRANÇ MERT PEHLİVAN DÜNYA OKULLAR ARASI SATRANÇ ŞAMPİYONASI ONUNCULUK SEYHAN ŞENOCAK
9 KARATE FATİH ŞEN ÜMİT,GENÇ VE 21 YAŞALTI AVRUPA ŞAMPİYONASI AVRUPA İKİNCİSİ MUSTAFA SOLMAZ
10 TAEKWONDO ALPER TUNA ALAN AVRUPA KULÜPLER ŞAMPİYONASI ÜMİTLER 58  KG BİRİNCİSİ ÜMİT AL
11 ATLETİZM UMUT UYSAL AVRUPA YILDIZLAR ŞAMPİYONASI (MACARİSTAN) 100 METRE DOKUZUNCUSU ATAKAN GÜNDOĞDU
12 YÜZME BATUHAN ECRİN PINAR AVRUPA GENÇLER AÇIKSU ŞAMPİYONASI 5000 METRE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ SİNAN ÖLÜŞ
13 BİSİKLET OĞUZHAN TİRYAKİ BALKAN PİST ŞAMPİYONASI BİRİNCİLİK AZİZ SIRNAÇ
14 JUDO NECDET SALİH MİNİKLER BALKAN ŞAMPİYONASI 26 KG BİRİNCİLİK YELİZ KURUCU
15 KÜREK AZRA ALKAN BALKAN KÜREK ŞAMPİYONASI BALKAN ÜÇÜNCÜSÜ KADİR MEHMET BİRİCİK
16 KANO MUSTAFA ÖZMEN AKDENİZ OYUNLARI FİNAL ALTINCILIK HÜEYİN KAYA
17 BOKS TANER IŞIK DANAS HOSNIAKAS ULUSLARASI BOKS TURNUVASI ALTINCILIK FERHAT AKBURAK
18 ATICILIK ADİL ŞİMŞEK YILDIZ ERKEKLER HAVALI TÜFEK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE ŞAMPİYONU ERMAN YÜCEL
19 BADMİNTON HÜSEYİN AKİF AKKOÇ YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE ŞAMPİYONU ADNAN BAK
20 MODERN PENTATLON YAĞMUR AYŞE MALKOÇ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI U13 TÜRKİYE BİRİNCİSİ YUSUF SERDAR ALDANMAZ
21 OKUL SPORLARI İREM ZEYNEP ÖZVER OKUL SPORLARI TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI 30 KM YOL YARIŞLARI TÜRKİYE İKİNCİSİ İLHAN MUSLU
22 HALTER AHMET ÇELİK TÜR.BÜYÜKLER KULÜPLER HALTER ŞAMPİYONASI AĞRI ŞAMPİYON REYHAN ELMALI
23 KORUMALI FUTBOL UFUK EREN ÖZELÇE KORUMALI FUTBOL 1.LİGİ TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ ANIL ZEYBEK
24 TRİATLON SEMİH ŞENOĞUL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ EYÜP YAZICI
25 VÜCUT GELİŞTİRME FATİH BAYRAK TÜRKİYE MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ EN İYİ DERECE TÜRKİYE İKİNCİSİ ÖMER USTAÖMER
26 CİMNASTİK NURHAN CAN – CEYLAN DURU ÇÖLOĞLU – DEFNE USLU- PETEK İŞLER- ELİF TOPRAK ANADOLU YILDIZLAR LİGİ TAKIMI TÜRKİYE İKİNCİSİ ECE DENİZ ŞİMŞEK
27 OKÇULUK ONURALP KOCA GENÇLER-KADETLER OKÇULUK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI OTUZALTINCILIK SİNAN ODABAŞ
28 VOLEYBOL EYLÜL İLELİ GRUP MÜSABAKALARI İKİNCİLİK EROL GÜDÜLOĞLU
29 TENİS ELİF BULUT SAKARYA 12 YAŞ YAZ KUPASI BİRİNCİLİK AYKUT ASLAN
30 BASKETBOL EYMEN BAĞ SEZONUN EN DEĞERLİ OYUNCU YILIN SPORCUSU FARUK GÜDÜL
31 HENTBOL YUSUF TALHA SARAÇ MİNİ MİNİ HENTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ MURAT YİĞİT
32 FUTBOL FATİH ÇELİK (TAKIM KAPTANI) SERDİVAN SPOR KULÜBÜ- SEZONDA 10 GOL 15 ASİST / PLAY OFF 4 GOLLÜK KATKI BAL LİGİNE ÇIKMASINDA ETKİLİ YUSUF BERK YILDIZ
BU AKŞAM YAPILACAK OLAN SAKARYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU VE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ  ORGANİZASYONU İLE YAPILACAK OLAN  YILIN EN BAŞARILI  SPORCU VE ANTRÖNÖRLERİ ÖDÜL TÖRENİ LİSTESİ;  ORGANİZASYON  SAAT:18:00 BAŞLAYACAKTIR.