29
AğU
2018

2. Amatör Akyazı-1 Grubu

Posted By :
Comments : Off
PozKulüpOGBMAYAVP
1HACIFAZLIOĞLUSPOR22006246
2YAĞCILARSPOR22008626
3ASKUZULUKSPOR21019723
4KUMKÖPRÜSPOR21015323
5ESKİBEDİLSPOR21015503
6TOPAĞAÇSPOR21014403
7VAKIFSPOR200237-40
8BEDİLKAZANCISPOR200206-6-3

 Bedilkazancıspor’un 3 puanı silinmiştir.

2. Amatör Akyazı-1 Grubu

MaçMaç SonucuSezonSahaHafta Tarih-Saat
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 06,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 06,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni3. Hafta 20.04.2018saat:17:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 21.04.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 20.04.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni3. Hafta 21.04.2019 saat:14:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -