29
AğU
2018

U-12 Akyazı-2 Grubu

Posted By :
Comments : Off
PozKulüpOGBMAYAVP
1ERENLERSPOR2181622729802199603513
2HARMANLIKSPOR2161044567430312118357
3SAKARYATÜVASAŞDEMİRSPOR164981947437208229313
4SAKARYATEKSPOR17186246141132091282
5ARİFİYESPOR172862264416313103280
6AKYAZIAKINSPOR17781237339130586266
7ADAPAZARISPOR14066175729423856215
8KARASUAZİZİYESPOR154641872325362-37210

 

U-12 Akyazı-2 Grubu

MaçMaç SonucuSezonSahaHafta Tarih-Saat
2018-2019 Sezonu- -
2018-2019 Sezonu- -
2018-2019 Sezonu- -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 29.09.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuHanlı Sahası1. Hafta 29.09.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 29.09.2018 saat:12:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 29.09.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 29.09.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 29.09.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKazımpaşa1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaynarca Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 30.09.2018 saat:16:30
2018-2019 SezonuPamukova1. Hafta 30.09.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKurtköy1. Hafta 29.09.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraaptiler1. Hafta 30.09.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni1. Hafta 30.09.2018 saat:16:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 30.09.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK1. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 30.09.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 29.09.2018 saat14:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri1. Hafta 29,09,2018 SAAT: 14.00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni1. Hafta 29,09,2018 SAAT: 14.00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 29.09.2018 saat14:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 29,09,2018 SAAT: 14.30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 28,09,2018 SAAT: 20:00
2018-2019 SezonuKışlaçay1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkova Sahası1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 30.09.2018 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 30.09.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 17/10/2018 Saat: 16.00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 17/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 17/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi1. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraaptiler1. Hafta 17/10/2018 Saat: 16.00
2018-2019 SezonuHanlıköy1. Hafta 17/10/2018 Saat: 16.00
2018-2019 SezonuEmirler1. Hafta 17/10/2018 Saat: 16.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi1. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 17/10/2018 Saat: 19.00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 17/10/2018 Saat: 17.00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 17/10/2018 Saat: 21.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi1. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 18/10/2018 Saat: 19.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 17/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 17/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi1. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 10,11,2018 SAAT:12:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 9,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 9,11,2018 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 10,11,2018 SAAT:11:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 9,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 9,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 03.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 01.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 02.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 03.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 9.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 9,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 9,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 12.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 13.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 12.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 12.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 12,11,2018 SAAT:15,30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 12,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 12,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 12,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 12,11,2018 SAAT:13,30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 12,11,2018 SAAT:13,30
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 12,11,2018 SAAT:15,30
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 12,11,2018 SAAT:15,30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12,12,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 12,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 12,12,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 12,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSöğütlü1. Hafta 12,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 13,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 12,12,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 12,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 25.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 25.12.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 25.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri1. Hafta 26.12.2018 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 25,12,2018 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 25,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni1. Hafta 25,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 26,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 25,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuHendek Suni1. Hafta 25,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 25,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 25,12,2018 SAAT:19:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 25,12,2018 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 15,12,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 15,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 15,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 25.12.2018 saat:19:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 25.12.2018 saat:16:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 25.12.2018 saat:19:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 31,01,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 31,01,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 31,01,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 31,01,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 01.02,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 31,01,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 31,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 31,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 31,01,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 31,01,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 31,01,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 31,01,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 01.02.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 01.02.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 04.02.2019 saat:19:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 01.02.2019 saat:14:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 06,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 06,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 05,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK1. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 06,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 04.03.2019 saa:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 04.03.2019 saa:19:50
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 04.03.2019 saa:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 15.03.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 15.03.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 16.03.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi1. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 15.03.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 15.03.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 16.03.2019 saat:19:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 16.03.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 16.03.2019 saat:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 17.03.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 15.03.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 15.03.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 15.03.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 16.03.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 16.03.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 16.03.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 02.04.2019 saa:14:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 02.04.2019 saa:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 02.04.2019 saa:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 03,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 03,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 03,04,2019 SAAT:21:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 03,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 03,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 03,04,2019 SAAT:21:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 07,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 06,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 07,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 06,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 07,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri1. Hafta 06,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri1. Hafta 06,04,2019 SAAT:20:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 06,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 06,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuGeyve1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 07,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuGeyve1. Hafta 07,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 07,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuKocaali Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni1. Hafta 07,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 03.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk1. Hafta 03.05.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 03.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 03.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 03.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri1. Hafta 03.05.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 03.05.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 03.05.2019 saat:17:30
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 25.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 25.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 25.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK1. Hafta 25.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 25.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 25.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 25.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 25.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 25.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 22.06.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 22.06.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 22.06.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 22.06.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 22.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 22.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 22.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 22.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 25,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK1. Hafta 25,05,2019 SAAT 17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 25,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 25,05,2019 SAAT 16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 25,05,2019 SAAT 17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 25,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY1. Hafta -
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri1. Hafta 25,05,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 25,05,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 25,05,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 26,05,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 26,05,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim1. Hafta 26,05,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK1. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 12.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 12.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 12.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim1. Hafta 12.06.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 12.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 12.06.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 12.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 12.06.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuAkyazı Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni1. Hafta 12.06.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 12.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 12.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 01.07.2019 saat:18:40
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 01.07.2019 saat:17:35
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 01.07.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 01.07.2019 saat:19:45
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 01.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 01.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 01.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni1. Hafta 01.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuÇamlıca2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07.10.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 07.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuMekece2. Hafta 07.10.2018 saat:16:30
2018-2019 SezonuMekece2. Hafta 07.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuTaraklı2. Hafta 06.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuHendek Suni2. Hafta 06.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 06.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni2. Hafta 06.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 06.10.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 06.10.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuHendek Suni2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuTaşkısığı2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuYuvalıdere2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuEmirler2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 06.10.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 05.10.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuKazımiye2. Hafta 07.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk2. Hafta 07.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 07.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 06,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 06,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni2. Hafta 06,10,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk2. Hafta 07,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuSöğütlü2. Hafta 07,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 06,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 06,10,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni2. Hafta 06,10,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuPamukova2. Hafta 06,10,2018 SAAT:13:30
2018-2019 SezonuKırkpınar2. Hafta 06,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 06,10,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 24/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 24/10/2018 Saat: 20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 24/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 24/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi2. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 25/10/2018 Saat: 19:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 24/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi2. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 23/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 24/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 24/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi2. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 16.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 16.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 16.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta 16.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 17.11.2018 saat:11:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 16.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 09.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 09.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 09.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk2. Hafta 09.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 16.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 17.11.2018 saat:12:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 15.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 19.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 19.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta 19.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 19.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 19,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 19,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 19,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 19,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 19,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 19,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta 19,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 19,11,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 19,11,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni2. Hafta 19,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 16,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuHendek Suni2. Hafta 16,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 16,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 16,12,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 16,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 16,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 16,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 16,12,2018 SAAT:14.00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 15,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 01.01.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 01.01.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 01.012019 saat:15:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk2. Hafta 01.01.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 01,01,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 01,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 01,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 01,01,2019 SAAT:13:30
2018-2019 SezonuKaraaptiler2. Hafta 01,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 01,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 01,01,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 01,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 22,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 22,12,2018 SAAT 16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 22,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 01.01.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 01.01.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuPamukova2. Hafta 01.01.2019 saat:13:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 07,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 07,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 07,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 07,02,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 07,02,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 07,02,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 07,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07,02,2019 SAAT:19:50
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 08.02.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 08.02.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 08.02.2019 saat:19:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 08.02.2019 saat:19:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 13,02,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 13,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 13,02,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 13,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 11.03.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 11.03.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 12.03.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 23,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 22,03,2019 SAAT:19:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 22,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 22,03,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 22,03,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 23,03,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 23,03,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 23,03,2019 SAAT:16:45
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 23,03,2019 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 22,03,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 23,03,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 22,03,2019 SAAT:19:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 23,03,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuGeyve2. Hafta 23,03,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 25.06.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 25.06.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07.04.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07.04.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07.04.2019 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 06,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 06,04,2019 SAAT:21:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 06,09,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 06,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 06,04,2019 SAAT:21:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 06,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 14,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 14,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 14,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 13,04,2019 SAAT:20:30
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 13,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 13,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 13,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuMekece2. Hafta 14,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuTaraklı2. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 13,04,0219 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni2. Hafta 14,04,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 07,05,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 07,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 07,05,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 07,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 07,05,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 07,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 07,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 25.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 25.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 27,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta 26,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 26,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 25.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 25.06.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 25.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta 26,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 26,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 26,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 26,05,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 26,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 26,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuBAY2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 02,06,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim2. Hafta 02,06,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 02,06,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 01,06,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 01,06,2019 SAAT:22:30
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri2. Hafta 01,06,2019 SAAT:23:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 14.06.2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 14.06.2019 SAAT:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 14.06.2019 SAAT:15:50
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 14.06.2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 14.06.2019 SAAT:18:05
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 14.06.2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuErenler Atatürk2. Hafta 14.06.2019 SAAT:20:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 14.06.2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK2. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 14.06.2019 SAAT:18:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 14.06.2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14.06.2019 SAAT:20:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14.06.2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14.06.2019 SAAT:18:05
2018-2019 SezonuAkyazı Suni2. Hafta 14.06.2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 14.06.2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 14.06.2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 14.06.2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni2. Hafta 14.06.2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 03.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 03.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni2. Hafta 03.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim2. Hafta 03.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 03.07.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 03.07.2019 saat:17:35
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 03.07.2019 saat:18:40
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi2. Hafta 03.07.2019 saat:19:45
2018-2019 SezonuHanlı Sahası3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 12.10.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 14.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:12:00 MÜSABAKADA HER İKİ TAKIM DA 3-0 MAĞLUP SAYILMIŞTIR.
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk3. Hafta 14.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKazımpaşa3. Hafta 14.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaynarca Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 14.10.2018 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 12.10.2018 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuSapanca Kurtköy3. Hafta 13.10.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraaptiler3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni3. Hafta 13.10.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSöğütlü3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuTaşkısığı3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 13.10.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuPamukova3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 13.10.2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkova Sahası3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 13.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 14.10.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 31/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 31/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 31/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 31/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 31/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 31/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi3. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 30/10/2018 Saat: 20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 31/10/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 31/10/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 23,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 23,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 23,11,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta 23,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 23,11,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 16.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 16.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 16.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 16.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 23.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 23,11,2018 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 23,11,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 26.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 26.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta 26.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 26.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 26,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 26,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 26,11,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 26,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 26,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 26,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 26,11,2018 SAAT:13:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 26,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 26,11,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 20.12.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 20.12.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 20.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 19.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 19.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 20.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 20.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 20.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 20.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi3. Hafta -
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 13,01,2019 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 13,01,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri3. Hafta 10,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 13,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 13,01,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 13,01,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 13,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 13,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 13,01,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 13,01,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 29,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 29,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 29,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 13,01,2019 SAAT:12:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 13,01,2019 SAAT:13:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 13,01,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 14,02,2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 14,02,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 14,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 14,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 14,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 14,02,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 14,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 14,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 14,02,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 14,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 14,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 14,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 27,06,2019 SAAT:18:10
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 15.02.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 15.02.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 15.02.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 15.02.2019 saat:19:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 20,02,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 20,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 20,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 20,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 18,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 18,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 18,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 29,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 28,03,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 29,03,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 29,03,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 29,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 28,03,2019 SAAT:18:45
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 28,03,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 29,03,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 29,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 28,03,2019 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuGeyve3. Hafta 29,03,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 29,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraaptiler3. Hafta 29,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 29,03,2019 SAAT:19:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 27,06,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 27,06,2019 SAAT:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 27,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 10.04.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 10.04.2019 saat:14:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 10.04.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 09,04,2019 SAAT:21:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 09,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 09,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 09,04,2019 SAAT:21:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 09,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 09,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri3. Hafta 21,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim3. Hafta 20,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 20,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 21,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 21,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri3. Hafta 20,04,2019 SAAT:20:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 21,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 21,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni3. Hafta 20.04.2018saat:17:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 21.04.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 20.04.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni3. Hafta 21.04.2019 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 20.04.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 21.04.2019 saat:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 21.04.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 20.04.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 21,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuGeyve3. Hafta 21,04,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuHendek Suni3. Hafta 21,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuGeyve3. Hafta 21,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 21,04,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 21,04,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuKocaali Suni3. Hafta 21,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 21,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 10,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 10,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri3. Hafta 10,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 10,05,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 10,05,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 10,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni3. Hafta 10,05,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 10,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 01,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 01,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 01,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 01,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta 01,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 01,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 01,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 01,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 01,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 27,06,2019 SAAT:17.05
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 27,06,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 27,06,2019 SAAT:18:10
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 31,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 31,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta 01,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta 01,06
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 01,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 01,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 01,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuBAY3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 09.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 09.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 09.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 09.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 09.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk3. Hafta 09.06.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 17.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 17.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 17.06.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuErenler Çim3. Hafta 17.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 17.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 17.06.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 17.06.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni3. Hafta 17.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 17.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK3. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 17.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 05.07.2019 saat:19:45
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 05.07.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 05.07.2019 saat:17:35
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi3. Hafta 05.07.2019 saat:18:40
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 05.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 05.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 05.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni3. Hafta 05.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuÇamlıca4. Hafta 21.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 21.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuMekece4. Hafta 21.10.2018 saat:13:30
2018-2019 SezonuMekece4. Hafta 21.10.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuTaraklı4. Hafta 21.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 21.10.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:12:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 21.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuHendek Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuHendek Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuYuvalıdere4. Hafta 21.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuEmirler4. Hafta 21.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 20.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 20.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuKazımiye4. Hafta 20.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk4. Hafta 20.10.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 20.10.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 21.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 21.10.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni4. Hafta 21.10.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk4. Hafta 21.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuSöğütlü4. Hafta 21.10.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 20.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKışlaçay4. Hafta 20.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni4. Hafta 20.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuPamukova4. Hafta 20.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKırkpınar4. Hafta 20.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 20.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 07/11/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 07/11/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 07/11/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 07/11/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 07/11/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 07/11/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 06/11/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 07/11/2018 Saat: 18.00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 07/11/2018 Saat: 20.00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 30.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 30.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 01.12.2018 saat:11:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 23.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 23.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 23.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk4. Hafta 23.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 30.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 30.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 30.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 03.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta 03.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 04.12.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 03.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 03,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 03,12,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 04,12.2018 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 03,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta 03,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 03,12,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuHendek Suni4. Hafta 03,12,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 03,12,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuSöğütlü4. Hafta 03,12,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 23,12,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuHendek Suni4. Hafta 23,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 23,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 23,12,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 23,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 23,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 23,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 23,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 23,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 18,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 18,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 18,01,2019 SAAT:19:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 18,01,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 18,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 18,01,2019 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 18,01,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 17,01,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 18,01,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 18,01,2019 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 15,01,2019 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuSöğütlü4. Hafta 15,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 15,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 18,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 18,01,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 19,01,2019 SAAT:12:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 21,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 21,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 21,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 21,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 21,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 21,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni4. Hafta 21,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 21,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 21,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 21,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 21,02,2019 SAAT:19:50
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 22.02.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 22.02.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 22.02.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 22.02.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 27,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 27,02,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 27,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 27,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 25,03,2019 SAAT:18:50
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 25,03,2019 SAAT:19:40
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 25,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 05,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 05,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 04,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 05,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 05,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 04,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 04,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 04,04,2019 SAAT:20:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 06,04,2019 SAAT:12:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 05,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 04,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 04,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 05,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuGeyve4. Hafta 05,04,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02,07,2019 SAAT:17:05
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02,07,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02,07,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02,07,2019 SAAT:18:10
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 14,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 14,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 14,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 13.04.2019 saat:21:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 13.04.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 13.04.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 13.04.2019 saat:21:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 13.04.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 13.04.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 28,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 28,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 28,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 28,04,2019 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 28,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 27,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 28,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 27,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 27,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 28,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 28,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 28,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 28,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni4. Hafta 28,04,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 14.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 14.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 14.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 14.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 14.05.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 14.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 14.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 14.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 02.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 02.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta 02.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 02.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 02.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 02.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 02,07,2019 SAAT:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 02,07,2019 SAAT:18:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 02,07,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta 02.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 01.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 01.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 02.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 02.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 02.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuBAY4. Hafta -
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 12.06.2019 saat:20:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 12.06.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 12.06.2019 saat:20:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim4. Hafta 13.06.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri4. Hafta 13.06.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk4. Hafta 13.06.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 19,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 19,06,2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim4. Hafta 19,06,2019 SAAT:20:15
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:20:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 19,06,2019 SAAT:16.00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 19,06,2019 SAAT:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 19,06,2019 SAAT:18:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:18:05
2018-2019 SezonuAkyazı Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK4. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 19,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni4. Hafta 19,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 08.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 08.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 08.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni4. Hafta 08.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 08.07.2019 saat:19:45
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 08.07.2019 saat:18:40
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 08.07.2019 saat:17:35
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi4. Hafta 08.07.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 27.10.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 27.10.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 27.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 27.10.2018 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 27.10.2018 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuEmirler5. Hafta 27.10.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKırkpınar5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:00
2018-2019 SezonuKazımpaşa5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:00
2018-2019 SezonuKaynarca Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.14:00
2018-2019 SezonuHendek Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:30
2018-2019 SezonuHendek Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.16:00
2018-2019 SezonuKurtköy5. Hafta 28.10.2018 SAAT.14:00
2018-2019 SezonuKaraaptiler5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.13:00
2018-2019 SezonuSöğütlü5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:00
2018-2019 SezonuTaşkısığı5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:00
2018-2019 SezonuYuvalıdere5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.18:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni5. Hafta 28.10.2018 SAAT.15:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 28.10.2018 SAAT.16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 26.10.2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuGeyve5. Hafta 27.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 27.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuHendek Suni5. Hafta 27.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 27.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 27.10.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni5. Hafta 27.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 28.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 28.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 28.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 28.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 27.10.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuKocaali Suni5. Hafta 28.10.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 14.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 14.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 14.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 14.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 14.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 14.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 14.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 14.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 15.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 07,12,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 08,12,2018 SAAT:12:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 07,12,2018 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 30.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 30.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 30.11.2018 saat:18:30
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk5. Hafta 30.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 07,12,2018 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 07,12,2018 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 07,12,2018 SAAT:19:000
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 10.12.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta 10.12.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni5. Hafta 10.12.2018 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 10.12.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 11.12.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 10.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 10.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 10.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta İKİ TAKIM DA MAÇA GELMEDİĞİ İÇİN İKİ TAKIMA DA PUAN VERİLMEDİ.
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 10.12.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 10.12.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 30,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni5. Hafta 30,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuHendek Suni5. Hafta 30,12,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni5. Hafta 30,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 30,12,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 30,12,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 27,12,2018 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 27,12,2018 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 27,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 25,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 25,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 25,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 25,01,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 25.01.2019 saat:14:30
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 25.01.2019 saat:14:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 25.01.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 25.01.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 25.01.2019 saat:17:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 22,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 22,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 22,01,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 25.01.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 25.01.2019 saat:14:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 24.01.2019 SAAT :18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 28,02,2019 SAAT:16:300
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 28,02,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 28,02,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 28,02,2019 SAAT:13:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 26.02.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 26.02.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 26.02.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 28,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 28,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuHendek Suni5. Hafta 26.02.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 26.02.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 01.03.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 01.03.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 01.03.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 01.03.2019 saat:18:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 06,03,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 06,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 06,03,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 06,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 30.03.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 30.03.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 11,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 12,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 11,04,2019 SAAT 18:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 11,04,2019 SAAT 20:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 12,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 11,04,2019 SAAT 18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 11,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 12,04,0219 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 12,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 13,04,2019,SAAT:16:15
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 11,04,2019 SAAT 18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 10,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 12,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 11,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 04.07.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 04.07.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 04.07.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 04.07.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 20.04.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 20.04.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 20.04.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 21,04,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 21,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 20,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 20,04,2019 SAAT:18.00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 04.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 05.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 05.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 05.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 05.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 05.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 05.05.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 04.05.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:17:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuGeyve5. Hafta 05.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 05.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuMekece5. Hafta 05.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 05.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:17:30
2018-2019 SezonuFerizli Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 05.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 05.05.2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 17.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 17.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 17.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri5. Hafta 17.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 17.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 17.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta 17.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim5. Hafta 17.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 11.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 11.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 11.06.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 11.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 11.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 11.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 04.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 04.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 04.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 11.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 11.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 11.06.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 11.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 11.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 11.06.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuBAY5. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 16.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk5. Hafta 16.06.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 21,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 21,06,2019 SAAT:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 21,06,2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 21,06,2019 SAAT:20:15
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 21,06,2019 SAAT:18.05
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 21,06,2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim5. Hafta 21,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 21,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 21,06,2019 SAAT:18.05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 21,06,2019 SAAT:19:10
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 21,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni5. Hafta 21.06.2019 SAAT:18.05
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 21,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni5. Hafta 21,06,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ5. Hafta 21,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK5. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 10.07.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 10.07.2019 saat:17:35
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 10.07.2019 saat:18:40
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi5. Hafta 10.07.2019 saat:19:45
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 10.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 10.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 10.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni5. Hafta 10.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuÇamlıca6. Hafta 04.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuHanlı Sahası6. Hafta 04.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 04.11.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuMekece6. Hafta 04.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuMekece6. Hafta 04.11.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuTaraklı6. Hafta 03.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 03.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni6. Hafta 03.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 03.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 03.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni6. Hafta 03.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuHendek Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuHendek Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuPamukova6. Hafta 04.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuEmirler6. Hafta 04.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri6. Hafta 03.11.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 04.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk6. Hafta 03.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 04.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 04,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 02,11,2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri6. Hafta 04,11,2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni6. Hafta 04,11,2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk6. Hafta 04,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuSöğütlü6. Hafta 04,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 03,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKışlaçay6. Hafta 03,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkova Sahası6. Hafta 03,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuPamukova6. Hafta 03,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKırkpınar6. Hafta 03,11,2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni6. Hafta 03,11,2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 21.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 21.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 21.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 21.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 21.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 21.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 21.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuKocaali Suni6. Hafta 21.11.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 21.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 21.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 07.12.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 07.12.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 07.12.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 07.12.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 16.12.2018 SAAT:12:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 16.12.2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 16.12.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 15,12,2018 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 15,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 14,12,2018 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 15,12,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 30.12.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 30.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 30.12.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 01,02,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 01,02,2019 SAAT:16:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 01,02,2019 SAAT:14:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 04,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 04,03,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 04,03,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni6. Hafta 04.03.2019 saa:16:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 09,03,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 09,03,2019 SAAT:12:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 09,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 10,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 13,03,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 13,03,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 13,03,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 13,03,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 18,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 18,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 20,04,2019 SAAT:15:30
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 18,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 18,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 19,04,2019 SAAT:19:45
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 19,04,2019 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 18,04,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 18,04,2019 SAAT:19:30
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 18,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 19,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 18,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 18,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 19,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 09.07.2019 saat:19:15
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 09.07.2019 saat:18:10
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 09.07.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 09.07.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 12.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 11.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri6. Hafta 12.05.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 12.05.2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 12.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 11.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 10.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 12.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni6. Hafta 12.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 12.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 12.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 12.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuGeyve6. Hafta 12.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 12.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni6. Hafta 11.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 12.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni6. Hafta 10.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim6. Hafta 12.05.2019 saat:15:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri6. Hafta 21.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 21.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 21.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 21.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk6. Hafta 21.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuKarasu Suni6. Hafta 21.05.2019 saat:17:30
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri6. Hafta 21.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 13,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 13,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 13,06,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 13,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 13,06,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 13,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 09.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuKarasu Suni6. Hafta 13,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 13,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 13,06,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 13,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 13,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuBAY6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 24.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 24.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim6. Hafta 24.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 24.06.2019 saat:17:05
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 24.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK6. Hafta -
2018-2019 SezonuKarasu Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni6. Hafta 24.06.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ6. Hafta 24.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 12.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 12.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 12.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuErenler Suni6. Hafta 12.07.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 12.07.2019 saat:18:40
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 12.07.2019 saat:19:45
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 12.07.2019 saat:16:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi6. Hafta 12.07.2019 saat:17:35
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 11.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 11.11.2018 saat:19:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 10,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 11.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKazımpaşa7. Hafta 11.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaynarca Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuHendek Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:15:30
2018-2019 SezonuHendek Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKaraaptiler7. Hafta 10,11,2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni7. Hafta 10,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuSöğütlü7. Hafta 10,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuTaşkısığı7. Hafta 10,11,2018 SAAT:13:00
2018-2019 SezonuYuvalıdere7. Hafta 10,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni7. Hafta 10,11,2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 10,11,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 10,11,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuKazımiye7. Hafta 11.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 10.11.2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuHendek Suni7. Hafta 10.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 10.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni7. Hafta 10.11.2018 saat:13:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni7. Hafta 10.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 10.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 11.11.2018 saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 11.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 11.11.2018 saat:14:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni7. Hafta 10.11.2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni7. Hafta 11.11.2018 saat:14:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 28,11,2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 28,11,2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 28,11,2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 28,11,2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 28,11,2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 28,11,2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 28,11,2018 saat:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 28,11,2018 saat:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 28,11,2018 saat:18:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni7. Hafta 28,11,2018 saat:15:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 14.12.2018 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 15.12.2018 SAAT:14:00
2018-2019 SezonuSapanca Atatürk7. Hafta 15.12.2018 SAAT 14:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 23.12.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuKarasu Suni7. Hafta 23.12.2018 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 23.12.2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 17,12,2018 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 17,12,2018 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 17,12,2018 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 03,01,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta HER İKİ TAKIM DA MAÇA ÇIKMADI.
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 03,01,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 08,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri7. Hafta 08,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 08,02,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 11,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 11,03,2019 SAAT:19:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 11,03,2019 SAAT:17:50
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 11,03,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 14,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 14,03,2019 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuEmirler7. Hafta 14,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 14,03,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 20.03.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 20.03.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 20.03.2019 saat:19:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 20.03.2019 saat:20:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 26,04,2019 SAAT:18:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 25,04,2019 SAAT:20:30
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 25,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri7. Hafta 25,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 25,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 25,04,2019 SAAT:19:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 25,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 26,04,2019 SAAT:20:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 26,04,2019 SAAT:18:45
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 26,04,2019 SAAT:17:30
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 26,04,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 25,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 25,04,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 26,04,2019 SAAT:18:15
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 11.07.2019 saat:20:15
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 11.07.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 19,05,2019 SAAT:22:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 19,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri7. Hafta 19,05,2019 SAAT:22:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 19,05,2019 SAAT:22:00
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 18,05,2019 SAAT:22:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 19,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 18,05,2019 SAAT:22:30
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 19,05,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 19,05,2019 SAAT:22:30
2018-2019 SezonuKuzuluk Suni7. Hafta 19,05,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 19.05.2019saat:17:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 19.05.2019saat:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuGeyve7. Hafta 19.05.2019saat:17:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri7. Hafta 18.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuKocaali Suni7. Hafta 19.05.2019saat:22:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni7. Hafta 18,05,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuKaraman Suni Çim7. Hafta 18.05.2019 saat:22:00
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 11.07.2019 saat:16:00
2018-2019 SezonuEkrem Karaberber Tesisleri7. Hafta 24.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 24.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 24.05.2019 saat:18:15
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 23.05.2019 saat:17:30
2018-2019 SezonuErenler Atatürk7. Hafta 24.05.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuFerizli Suni7. Hafta 24.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 24.05.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 15,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 15,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 15,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 15,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 15,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 15,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 15,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 15,06,2019 SAAT:18:00
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 11.07.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 15,06,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 15,06,2019 SAAT:15:00
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 15,06,2019 SAAT:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 15,06,2019 SAAT:16:00
2018-2019 SezonuBAY7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 26.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Çim7. Hafta 26.06.2019 saat:19:05
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 26.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ7. Hafta 26.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:18:05
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:19:10
2018-2019 SezonuAkyazı Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:17:00
2018-2019 SezonuSAHA YOK7. Hafta -
2018-2019 SezonuArifiye Belediye Kompleksi7. Hafta 26.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuKarasu Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:18:00
2018-2019 SezonuErenler Suni7. Hafta 26.06.2019 saat:20:15