BİLGİ: 2017-2018 sezonuna ait disiplin kurulu kararlarını incelemek için tıklayınız.

Soner ÇakırTaraklıspor-GarajlartaçsporTaraklıspor1 maç13.01.2019
Rıdvan MusluTaraklıspor-GarajlartaçsporGarajlartaçspor1 maç13.01.2019
Özcan Uzun54Futbol Klb.-HacıkılasporHacıkışlaspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti11.01.2019
kadircan başoğluçaybaşıbekirpaşaspor-akartepesporçaybaşıbekirpaşaspor2 maç12.01.2019
m.buğra bezirgançaybaşıbekirpaşaspor-akartepesporakartepespor1 maç12.01.2019
irfan dinçerhacımercanspor-akyazısporakyazıspor2 maç12.01.2019
mert özkantaşburunspor-sakaryacaddesisportaşburunspor1 maç13.01.2019
ensar ineltaşburunspor-sakaryacaddesisporsakaryacaddesispor1 maç13.01.2019
fatih baykalşeyhvarmazspor-küçücekbeldesporşeyhvarmazspor2 maç13.01.2019
ferdi akınşeyhvarmazspor-küçücekbeldesporküçücekbeldespor1 maç13.01.2019
ercan öztürktaşkısığıköyüspor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç12.01.2019
yakup aynacıtaşkısığıköyüspor-kuzuluksporkuzulukspor-teknik sorumlu3 ay hak mahrumiyeti12.01.2019
kuzuluksportaşkısığıköyüspor-kuzuluksporkuzuluksporTFF kitapçık disiplin uygulamalarına istinadan 9.madde gereğince mevcut puandan 3 puan silinmesine
12.01.2019
tamer biçerhızırtepeözenspor-sinanoğlusporhızırtepeözenspor1 maç16.01.2019
ertuğrul fideçaykışlaspor-pazarköyeğitimsporçaykışlaspor2 maç16.01.2019
mücahit karakaşkarasuyalıspor-hendekdereköysporkarasuyalıspor10 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
emirhan güveaşağıkirazcaspor-harbişsporharbişspor1 maç12.01.2019
cemalettin akınarifiyekalaycıspor-kışlaçaysporkışlaçayspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
recai kıranpamukova1968spor-olymtourharunustasporpamukova1968spor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
emre baydemirpamukova1968spor-olymtourharunustasporpamukova1968spor1 maç12.01.2019
emrecan karakarasuaziziyespor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç30.12.2018
irfan arkankarasuaziziyespor-harmanlıksporharmanlıkspor-teknik sorumlu2 maç30.12.2018
irfan arkanadapazarıspor-harmanlıksporharmanlıkspor-teknik sorumlu1 maç14.01.2019
murat gürtürkharmanlıkspor-acıelmalıksporacıelmalıkspor-teknik sorumlu1 maç07.01.2019
ali ismail tüfekçiacıelmalıkspor-harbişsporacıelmalıkspor1 maç30.12.2018
caner ekinlitaşkısığıköyüspor-geyvesportaşkısığıköyüspor1 maç03.01.2019
yunus islam gençharbişspor-adapazarısporharbişspor1 maç07.01.2019
murat gürtürkharmanlıkspor-acıelmalıksporacıelmalıkspor-tekniksorumlu1 maç07.01.2019
akif yiğitgeyvespor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor2 maç30.12.2018
okan gülgeyvespor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor1 maç30.12.2018
ömer öztunçgeyvespor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor1 maç30.12.2018
baha mücahit sayyazlıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor2 maç30.12.2018
serdar atabayyazlıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor2 maç30.12.2018
fatih çalışkanyazlıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç30.12.2018
barış uylupazarköyeğitimspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor2 maç30.12.2018
ali ismail tüfekçiacıelmalıkspor-harbişsporacıelmalıkspor1 maç30.12.2018
berkay tosunadapazarıspor-erenlersporadapazarıspor1 maç30.12.2018
ahmet delimehmetadapazarıspor-erenlersporadapazarıspor2 maç30.12.2018
tolga taha kulerenlerspor-akyazıakınsporerenlerspor1 maç29.12.2018
gökhan dertlierenlerspor-akyazıakınsporakyazıakınspor1 maç29.12.2019
kadirhan porsukserdivanesentepegöl spor-karaaptilerakınsporserdivanesentepegöl spor-1 maç23.12.2018
kadirhan porsukserdivanesentepegöl spor-karaaptilerakınsporserdivanesentepegöl spor-1 maç23.12.2018
eray angınkocaalisahilspor-söğütlüsporkocaalisahilspor1 maç23.12.2018
ufuktan özcankocaalisahilspor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç23.12.2018
muhammet arif erolsakaryaakademikspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç19.12.2018
yasin çakıryazlıkspor-kocaalisahilsporyazlıkspor1 maç20.12.2018
atilla aslanbükengeyvespor-serdivanesentepegöl sporgeyvespor1 maç20.12.2018
eray yıldıranpazarköyeğitimspor-akyazıgücüsporpazarköyeğitimspor1 maç20.12.2018
emir yankocaalisahilspor-söğütlüsporkocaalisahilspor2 maç23.12.2018
ilker acarkarasuyalıspor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç19.12.2018
doğukan aşıkkarasuaziziyespor-harbişsporharbişspor2 maç23.12.2018
bahtiyar taşkınakaryatüvasaşdemir spor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç22.12.2018
ömer faruk bulutsakaryatüvasaşdemir spor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç22.12.2018
berat gençakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç22.12.2018
ali kaan semerciakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor2 maç22.12.2018
salih karaarslanakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç22.12.2018
mesut yılmazakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor-teknik sorumlu2 maç22.12.2018
Mehmet ipekçioğlubüyükyanıkspor-taşkısığıköyüsporbüyükyanıkspor14 gün hak mahrumiyeti23.12.2018
zafer yıldırımyazlıkspor-arifiyesporarifiyespor-teknik sorumlu2 maç17.12.2018
alper torhendekgençlikspor-pazarköyeğitimsporhendekgençlikspor2 maç16.12.2018
görkem üstüntaşyazlıkspor-arifiyesporyazlıkspor1 maç17.12.2018
ahmet can akbalhendekgençlikspor-pazarköyeğitimsporpazarköyeğitimspor1 maç16.12.2018
umut kamil özyerkocaalisahilspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç16.12.2018
m.berke akdağçarkasamiyespor-geyvesporgeyvespor1 maç16.12.2018
hasan can uysalgeyvespor-büyükyanıksporgeyvespor2 maç12.12.2018
ismail demirtürkgeyvespor-büyükyanıksporbüyükyanıkspor2 maç12.12.2018
atilla aslanbükengeyvespor-büyükyanıksporgeyvespor1 maç12.12.2018
bahadır mangıroğluakyazıgücüspor-çamlıcabeldesporakyazıgücüspor1 maç16.12.2018
ayhan seçkinakyazıgücüspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor1 maç16.12.2018
osman özçakarharmanlıkspor-sakaryatüvasaşdemirsporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç16.12.2018
orhan fatih kaşkaş54futbol-hanlıköyspor54 futbol3 maç09.12.2018
islam öztürktaşburunspor-yenialandüzüsportaşburunspor3 maç09.12.2018
emre altuntaştaşburunspor-yenialandüzüsportaşburunspor3 maç09.12.2018
berat sayılıtaşburunspor-yenialandüzüsportaşburunspor1 maç09.12.2018
ömer bakırcıakyazıçınarlıkgençlik spor-hacıkışlasporakyazıçınarlıkgençlik spor2 maç09.12.2018
ali güven güngörrasimpaşaspor-kaynarcasporkaynarcaspor1 maç09.12.2018
emin çacurrasimpaşaspor-kaynarcasporrasimpaşaspor5 maç09.12.2018
temel öztürkferizlikaradenizspor-hayreddinsporhayreddinspor1 maç08.12.2018
abdül samet yazıcıakartepespor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç08.12.2018
ömer ilyas tekinakyazıakınspor-hendekboğazsporakyazıakınspor1 maç08.12.2018
şefik yıldızküçücekbeldespor-sakaryacaddesisporküçücekbeldespor2 maç09.12.2018
irfan dinçerkazimiyespor-akyazısporakyazıspor-teknik sorumlu1 maç09.12.2018
hakan şanlıadapazarıspor-arifiyesporadapazarıspor1 maç09.12.2018
hamdi alşanadapazarıspor-arifiyesporadapazarıspor2 maç09.12.2018
nihat dursunadapazarıspor-arifiyesporarifiyespor2 maç09.12.2018
muzaffer aydınlıadapazarıspor-arifiyesporarifiyespor2 maç09.12.2018
bünyamin özmertkarasuyalıspor-asakyazısporasakyazıspor2 maç08.12.2018
oğuzhan durmuşkarasuyalıspor-asakyazısporasakyazıspor1 maç08.12.2018
samet çağaltaysöğütlüspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor2 maç08.12.2018
muhammet haris kılıçharmanlıkspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor1 maç08.12.2018
zülküf gedikkaocaalispor-olymtourharunusta sporkocaalispor-yönetici30 gün09.12.2018
görkem enes savaşharmanlıkspor-sapancaakademisporsapancaakademispor1 maç07.12.2018
ömerkazım bayraktarsakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor2 maç10.12.2018
gökhan alankayasakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor2 maç10.12.2018
kerem kurtuldusakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor2 maç10.12.2018
refik altuntaşsakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor3 maç10.12.2018
furkan tokersakaryatekspor-arifiyesporarifiyespor3 maç10.12.2018
aykut kavraksapancaakademispor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor2 maç10.12.2018
emırhan tunayazlık spor-arifiyekalaycısporyazlıkspor1 maç10.12.2018
ibrahim berişyazlık spor-arifiyekalaycısporyazlık spor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti10.12.2018
cihat özkılıçakçayspor-yeşilyurtbeldesporyeşilyurtbeldespor1 maç01.12.2018
ömer nislisinanoğluspor-altınderesporaltınderespor1 maç01.12.2018
hüsame akcansinanoğluspor-altınderesporaltınderespor1 maç01.12.2018
şenol çağsinanoğluspor-altınderesporsinanoğluspor yönetci 3 ay hak mahrumiyeti01.12.2018
fazlı yağcısinanoğluspor-altınderesporsinanoğlusporcezaya yer olmadığına01.12.2018
ceyhun akıllısinanoğluspor-altınderesporkarasuspor8 maç01.12.2018
sinanoğlusporsinanoğluspor-altınderesporsinanoğlusporoynadığı müsabakanın hükmen mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine01.12.2018
hüsnü demircikeremalispor-kazimiyesporkeremalispor1 maç02.12.2018
uğur gevherhendekgençlikspor-akyazıakınsporhendekgençlikspor2 maç01.12.2018
oktay yıldızhendekgençlikspor-akyazıakınsporhendekgençlikspor1 maç01.12.2018
burak akçaytaraklıspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti01.12.2018
uğur özerlimanderespor-kaynarcasporkaynarcaspor-teknik sorumlu2 maç01.12.2018
oğuz küçüklimanderespor-kaynarcasporkaynarcaspor3 maç01.12.2018
hüseyin ateşhacıkılaspoe-taşburunsportaşburunspor2 maç02.12.2018
murat pamukserdivanesentepegöl spor-hacımercansporserdivanesentepegöl spor2 maç02.12.2018
yetkin dereşeyhvarmazspor-sakaryacaddesisporşeyhvarmazspor1 maç02.12.2018
osman demirayhendekboğazspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor2 maç02.12.2018
burak kalınyılmazkaraaptilerakınspor-akartepesporakartepespor1 maç02.12.2018
fazlı demircikaraaptilerakınspor-akartepesporakartepespor-yönetici20 gün hak mahrumiyeti02.12.2018
sedat kaplangarajlartaçspor-akyazıgücüsporgarajlartaçspor1 maç01.12.2018
bahadır mangıroğlugarajlartaçspor-akyazıgücüsporakyazıgücüspor1 maç01.12.2018
burak demircisakaryatüvasaşdemir spor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor2 maç02.12.2018
uğur temursöğütlüspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor2 maç01.12.2018
hasan zandolusöğütlüspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti01.12.2018
selahattin demiralayolymtourharunaspor-karasugüvensporolymtourharunaspor1 maç01.12.2018
mustafa hüseyin koruyucuolymtourharunaspor-karasugüvensporolymtourharunaspor2 maç01.12.2018
uğur başboğaharbişspor-alaağaçsporalaağaçspor1 maç02.12.2018
emirhan bükekuzulukspor-akovabarışsporkuzulukspor2 maç28.11.2018
nejat ersinaslanfutbolklb.-sakaryaakademiksporaslanfutbolklb.-antrönör1 maç30.11.2018
yavuz şamil koçsakaryatüvasaşdemir spor-akyazıakınsporakyazıakınspor1 maç30.11.2018
eren inekçioğlusakaryatüvasaşdemir spor-harbişsporsakaryatüvasaşdemir spor1 maç03.12.2018
ömer keleşkocaalisahilspor-ferizlikaradenizsporkocaalisahilspor2 maç03.12.2018
abdullah uzun güngörakyazıkaradenizspor-hacıfazlıoğlusporakyazıkaradenizspor-yönetici3 ay hak mahrumiyeti30.11.2018
barış egemen özarakyazıkaradenizspor-hacıfazlıoğlusporhacıfazlıoğluspor8 maç30.11.2018
akyazıkaradenizsporakyazıkaradenizspor-hacıfazlıoğlusporakyazıkaradenizsporoynadığı müsabakanın hükmen mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine30.11.2018
selman dağlısakaryatekspor-fırtınagençlerbirliği sporfırtınagençlerbirliği spor1 maç25.11.2018
murat doğansakaryatekspor-fırtınagençlerbirliği sporsakaryatekspor1 maç25.11.2018
murat dumantaşburunspor-hanlıköysporhanlıköyspor1 maç24.11.2018
yasin güneçsakaryatekspor-fırtınagençlerbirliği sporsakaryatekspor5 maç25.11.2018
yasin aygartaşkısığıköyüspor-hayreddinsportaşkısığıköyüspor1 maç25.11.2018
ismail yiğittaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor1 maç25.11.2018
ömer akkanoğlutaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor3 maç25.11.2018
burak öksüzalitaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor1 maç25.11.2018
gökhan karagöztaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor2 maç25.11.2018
fahri budaktaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor2 maç25.11.2018
eyüp dönmeztaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti25.11.2018
bayram tokgözküçüçekbeldespor-hacıkışlasporhacıkışlaspor2 maç24.11.2018
berk akarbayatspor-şeyhvarmazsporşeyhvarmazspor1 maç24.11.2018
semih biçerçaykışlaspor-akyazısporçaykışlaspor2 maç25.11.2018
islam ertürkçaykışlaspor-akyazısporçaykışlaspor2 maç25.11.2018
hasan dikerçaykışlaspor-akyazısporçaykışlaspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti25.11.2018
oğuz arslanrasimpaşaspor-akçaysporakçayspor2 maç25.11.2018
aydın şahinakyazıgücüspor-taraklısporakyazıgücüspor1 maç25.11.2018
ibrahim şanlıakyazıgücüspor-taraklısportaraklıspor2 maç25.11.2018
ali bektaşalaağaçspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor2 maç24.11.2018
samet yılmazhendekdereköyspor-asakyazısporhendekdereköyspor5 maç24.11.2018
behçet durakhendekdereköyspor-asakyazısporhendekdereköyspor-teknik sorumlu2 maç24.11.2018
caner irkenkarasuyalıspor-sakaryatüvasaşdemir sporkarasuyalıspor1 maç24.11.2018
fikri yılmazkarasuyalıspor-sakaryatüvasaşdemir sporkarasuyalıspor-antrönör1 maç24.11.2018
fatih özkankocaalispor-kışlaçaysporkocaalispor1 maç25.11.2018
veysel bozadapazarıspor-olymtourharunusta sporolymtourharunusta spor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti25.11.2018
ibrahim makinakocaalisahilspor-harbişsporharbişspor-antrönör1 maç24.11.2018
emir babahasansapancaakademispor-erenlersporerenlerspor1 maç21.11.2018
ömer faruk şimşekharbişspor-erenlersporerenlerspor2 maç26.11.2018
burak tekmenharbişspor-erenlersporerenlerspor2 maç26.11.2018
oğulcan tekerharbişspor-erenlersporerenlerspor2 maç26.11.2018
bahadır cantimarharbişspor-erenlersporharbişspor2 maç26.11.2018
yusuf islam gençharbişspor-erenlersporharbişspor2 maç26.11.2018
ali emircan erikharbişspor-erenlersporharbişspor2 maç26.11.2018
ümit özcansakaryakaradenizspor-arifiyesporarifiyespor1 maç26.11.2018
tayyar türksakaryaakademik spor-hızırtepeözensporsakaryaakademikspor1 maç26.11.2018
emir yanserdivanspor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor1 maç26.11.2018
burak serhoşacıelmalıkspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç21.11.2018
ismail ergülacıelmalıkspor-ferizlikaradenizsporacıelmalıkspor-yönetici7 gün21.11.2018
zekeriya doğanarifiyespor-sakaryakırkpınarsporarifiyespor1 maç21.11.2018
emre karagözoğlusakaryatekspor-arifiyekalaycısporsakaryatekspor1 maç21.11.2018
enes tüylüsakaryatekspor-arifiyekalaycısporarifiyekalaycıspor2 maç21.11.2018
b.emre topsakaryatekspor-arifiyekalaycısporarifiyekalaycıspor3 maç21.11.2018
a.kadir demirharbişspor-akyazısporakyazıspor1 maç21.11.2018
oğuzhan yıldızsakaryatüvasaşdemir spor-serdivansporserdivanspor1 maç21.11.2018
sinan feyzioğluşeyhvarmazspor-yenialandüzüsporşeyhvarmazspor2 maç18.11.2018
ferit asrakşeyhvarmazspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor10 gün18.11.2018
fırat asrakşeyhvarmazspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor5 gün18.11.2018
haktan emir özdemirakyazıspor-sakaryateksporakyazıspor3 maç17.11.2018
emre özdi,lakyazıspor-sakaryateksporakyazıspor1 maç17.11.2018
furkan yılmazakyazıspor-sakaryateksporsakaryatekspor2 maç17.11.2018
hakan yılmazfırtınagençlerbirliği spor-pazarköyeğitimsporpazarköyeğitimspor1 maç17.11.2018
ogün nefeshızırtepeözenspor-akyazıgücsporakyazıgücüspor1 maç17.11.2018
sedat kaplangarajlartaçspor-yeşilyurtbeldesporgarajlartaçspor1 maç17.11.2018
cihat özkılıçgarajlartaçspor-yeşilyurtbeldesporyeşilyurtbeldespor1 maç17.11.2018
gökhan gökalplimanderespor-kazımpaşabirliksporlimanderespor1 maç18.11.2018
yasin şimşekçaybaşıbekirpaşaspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor1 maç18.11.2018
caner ilaçanhayreddinspor-akartepesporakartepespor1 maç18.11.2018
bekir ünalhayreddinspor-akartepesporhayreddinspor1 maç18.11.2018
hasan durmuşkeremalispor-çaykışlasporkeremalispor1 maç17.11.2018
tugay yazıcıkeremalispor-çaykışlasporkeremalispor1 maç17.11.2018
halil ibrahim göçerkeremalispor-çaykışlasporkeremalispor1 maç17.11.2018
sercan baytekinkeremalispor-çaykışlasporçaykışlaspor1 maç17.11.2018
muhammet furkan özkankeremalispor-çaykışlasporçaykışlaspor1 maç17.11.2018
batuhan koçkeremalispor-çaykışlasporçaykışlaspor2 maç17.11.2018
uğur aydınarifiyekalacıspor-kocaalisporkocaalispor2 maç17.11.2018
yavuz dinçerolymtourOlymTourHarunusta spor-arifiyesporolymtourOlymTourHarunusta spor1 maç17.11.2018
mustafa yılmazolymtourOlymTourHarunusta spor-arifiyesporarifiyespor1 maç17.11.2018
behçet durakgeyvespor-hendekdereköysporhendekdereköyspor-teknik sorumlu1 maç18.11.2018
sezai demircanakovabarışspor-adapazarısporadapazarıspor1 maç17.11.2018
fırat karadağcanakovabarışspor-adapazarısporakovabarışspor1 maç17.11.2018
berkay caymazsakaryatüvasaşdemir spor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç18.11.2018
mehmet gelgülyazlıkspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor1 maç19.11.2018
bahadır özyazlıkspor-hızırtepeözensporyazlıkspor2 maç19.11.2018
mert kapıcıoğluadapazarıspor-harbişsporadapazarıspor1 maç19.11.2018
yusuf doğan altuntaşakyazıakınspor-hacıkılasporakyazıakınspor2 maç19.11.2018
önder kurtulakyazıakınspor-hacıkılasporhacıkılaspor4 maç19.11.2018
mert aycanakyazıakınspor-hacıkılasporhacıkışlaspor3 maç19.11.2018
osman özçakarsakaryatüvasaşdmir spr-erenlersporsakaryatüvasaşdemir spor2 maç19.11.2018
muhammet ali özkankarasuyalıspor-kocaalisahilsporkarasuyalıspor1 maç19.11.2018
serhat can temizalayakyazıspor-hendeksporakyazıspor1 aç19.11.2018
emirhan baştanhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporhendekdereköyspor2 maç14.11.2018
yılmaz gemihendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporhendekdereköyspor3 maç14.11.2018
okan uçarhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporhendekdereköyspor2 maç14.11.2018
emirhan ılgınhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporsakaryakaradenizspor1 maç14.11.2018
onurcan ekmenhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporsakaryakaradenizspor1 maç14.11.2018
ümit köse54 futbol kulübü-şeyhvarmazspor54 futbol kulübü1 maç11.11.2018
barkın onur korkmaz54 futbol kulübü-şeyhvarmazspor54 futbol kulübü2 maç11.11.2018
fatih baykal54 futbol kulübü-şeyhvarmazsporşeyhvarmazspor1 maç11.11.2018
şahin furtakaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor3 maç10.11.2018
ferdi erdi arapoğlukaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor4 maç10.11.2018
hasan gençkaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor-yönetici40 gün hak mahrumiyeti10.11.2018
nuri çelikkaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor-teknik sorumlu12 gün hak mahrumiyeti10.11.2018
samet çeliksoyakartepespor-hendekboğazsporhendekboğazspor1 maç10.11.2018
mustafa talha öztürktaşburunspor-çamlıcabeldesportaşburunspor1 maç10.11.2018
emre can sağrıtaşburunspor-çamlıcabeldesportaşburunspor1 maç10.11.2018
soner çakıryeşilyurtbeldespor-taraklısportaraklıspor1 maç11.11.2018
yılmaz yaylaoğlukaynarcaspor-sinanoğlusporsinanoğluspor-yönetici7 gün hak mahrumiyeti11.11.2018
hüsame akcanaltınderespor-hızırtepeözensporaltınderespor1 maç11.11.2018
hakan özmenakyazıgücüspor-limanderesporlimanderespor-teknikorumlu7 gün hak mahrumiyeti11.11.2018
ergün balkansakaryacaddesispor-hanlıköysporhanlıköyspor3 maç11.11.2018
hasan öztürkakyazıçınarlıkgençlikspor-bayatsporakyazıçınarlıkgençlik spor1 maç11.11.2018
kadir gürlerakyazıçınarlıkgençlikspor-bayatsporbayatspor1 maç11.11.2018
utku aladağpazarköyeğitimspor-akyazısporpazarköyeğitimspor1 maç11.11.2018
mehmet fatih fıratküçücekbeldespor-karapürçeksporküçücekbeldespoe-antrönör7 gün hak mahrumiyeti11.11.2018
abdul aziz keleşkocaalispor-sakaryakırkpınarsporkocaalispor2 maç11.11.2018
mustafa koruyucuerenlerspor-OLYMTOURHARUNUSTASPOROLYMTOURHARUNUSTASPOR1 maç11.11.2018
cihan yangelhendekdereköy spor-sakaryatüvasaşdemir sporhendekdereköyspor1 maç10.11.2018
fatih öztürkhendekdereköy spor-sakaryatüvasaşdemir sporsakaryatüvasaşdemir spor1 maç10.11.2018
tolga şerefhendekdereköy spor-sakaryatüvasaşdemir sporsakaryatüvasaşdemir spor1 maç10.11.2018
ismail devecioğluharmanlıkspor-harbişsporhamanlıkspor1 maç10.11.2018
hamdi arslanadapazarıspor-kışlaçaysporadapazarıspor1 maç11.11.2018
mehmet kalyoncuadapazarıspor-kışlaçaysporkışlaçayspor1 maç11.11.2018
ozan tahtacıhacıkışlaspor-akovabarışsporakovabarışspor1 maç12.11.2018
orhancan bostansapancaakademispo-arifiyesporsapancaakademispor1 maç09.11.2018
ibrahim berişsapancaakademispor-yazlıksporyazlıkspor -yönetici7 gün hak mahrumiyeti12.11.2018
yusuf Talha Yolcuerenlerspor-KarasuaziziyesporErenlerspor1 maç06.11.2018
Emir Gödaşerenlerspor-Karasuaziziyesporkarasuaziziyespor2 maç06.11.2018
kemal şimşekkışlaçayspor-arifiyesporkışlaçayspor2 maç03.11.2018
onur emiroğlupamukova1968spor-kocaalisporkocaalispor1 maç03.11.2018
berkay demircialaağaçspor-kocaalisahilsporalaağaçspor3 maç04.11.2018
gökhan ilkisalaağaçspor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor1 maç04.11.2018
yasin çelikarifiyekalaycıspor-adapazarısporadapazarıspor -antrönör5 gün hak mahrumiyeti03.11.2018
ahmet hakan yıldırımaşağıkirazcaspor-harmanlıksporaşağıkirazcaspor2 maç04.11.2018
berkay caymazaşağıkirazcaspor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç04.11.2018
caner irkensapancagençlikspor-karasuyalısporkarasuyalıspor1 maç04.11.2018
beytullah ünaltaraklıspor-rasimpaşasportaraklıspor1 maç03.11.2018
ekrem yolmazakyazıgücüspor-altınderesporakyazıgücüspor1 maç03.11.2018
coşkun yılmazsöğütlüspor-geyvesporsöğütlüspor1 maç04.11.2018
berat özcansöğütlüspor-geyvesporgeyvespor2 maç04.11.2018
kemal ataoğlusöğütlüspor-geyvesporgeyvespor3 maç04.11.2018
sami bağdatlıhendekgençlikspor-akartepesporhendekgençlikspor-antrönör12 gün hak mahrumiyeti04.11.2018
murat dumanhalıköyspor-yenialandüzüsporhanlıköyspor2 maç04.11.2018
yusuf danışmazhendekboğazspor-kuzuluksporhendekboğazspor2 maç04.11.2018
semih yılmazhendekboğazspor-kuzuluksporhendekboğazspor3 maç04.11.2018
ercan öztürkhendekboğazspor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç04.11.2018
ömer can ayazbayatspor-taşburunsportaşburunspor1 maç04.11.2018
ömer faruk yiğitkeremalispor-pazarköyeğitimsporkeremalispor2 maç04.11.2018
bilal akçayhızırtepeözenspor-yeşilyurtbeldesporhızırtepeözenspor5 gün03.11.2018
I.Ethem gündüzakyazıspor-karasuaziziyesporakyazıspor1 maç04.11.2018
ibrahim berkay kocaoğlukocadöngelspor-fırtınagençlerbirliğisporkocadöngelspor2 maç04.11.2018
yalçın yaylakocadöngelspor-fırtınagençlerbirliğisporkocadöngelspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti04.11.2018
emre dağlıkocadöngelspor-fırtınagençlerbirliğisporfırtınagençlerbirliğispor1 maç04.11.2018
fatih mert toramançaybaşıbekirpaşaspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor1 maç04.11.2018
mesut yılmaz küçükkocaalispor-kaynarcasporkaynarcaspor1 maç31.10.2018
ahmet esat içersakaryatüvasaşdemirspor-arifiyesporarifiyespor1 maç31.10.2018
sefa demircikocaalispor-kaynarcasporkocaalispor3 maç31.10.2018
kerem boğazkocaalispor-kaynarcasporkaynarcaspor1 maç31.10.2018
emre sakallıoğlukocaalispor-kaynarcasporkocaalispor2 maç31.10.2018
melih tarakçıkocaalispor-kaynarcasporkocaalispor3 maç31.10.2018
mehmet tayhacıkışlaspor-hanlıköysporhanlıköyspor2 maç27.10.2018
suat özyuvalıderespor-çaybaşıbekirpaşasporyuvalıderespor1 maç28.10.2018
şinasi arslanyuvalıderespor-çaybaşıbekirpaşasporyuvalıderespor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti28.10.2018
sinan koçkazımpaşabirlikspor-garajlartaçsporkazımpaşabirlikspor1 maç28.10.2018
özcan koçkazımpaşabirlikspor-garajlartaçsporkazımpaşabirlikspor2 maç28.10.2018
emrah sezerkazımpaşabirlikspor-garajlartaçsporgarajlartaçspor1 maç28.10.2018
ceyhun gürsapancakurtköyspor-hayreddinsporhayrddinspor1 maç28.10.2018
arif korakartepespor-akyazıakınsporakartepespor1 maç28.10.2018
batuhan korkmazakartepespor-akyazıakınsporakartepespor2 maç28.10.2018
samet aydınakartepespor-akyazıakınsporakyazıakınspor3 maç28.10.2018
turhan çetinfırtınagençlerbirliğispor - akyazısporfırtınagençlerbirliğispor 4 maç28.10.2018
cafer özdenfırtınagençlerbirliğispor - akyazısporfırtınagençlerbirliğispor -yönetici5 gün hak mahrumiyeti28.10.2018
ömer tenkrasimpaşaspor-hızırtepeözensporrasimpaşaspor5 maç28.10.2018
hüseyin balabanakyazıçınarlıkgençlikspor-şeyhvarmazsporşeyhvarmazspor-teknik sorumlu10 gün hak mahrumiyeti27.10.2018
ilker zaimoğluçaykışlaspor-kazimiyesporçaykışlaspor1 maç26.10.2018
fırat asrakyenialandüzüspor-karapürçeksporyenialandüzüspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti27.10.2018
serhat tuncakocaalisahilspor-söğütlüsporkocaasahillispor2 maç27.10.2018
furkan ilyas atmacakocaalisahilspor-söğütlüsporkocaasahillispor4 maç27.10.2018
sinan çatalbaşkocaalisahilspor-söğütlüsporkocaasahillispor1 maç27.10.2018
cemalettin akınerenlerspor-kışlaçaysporkışlaçayspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti28.10.2018
mehmet ali bahadıryeşilyurtbeldespor-akyazıgücüsporyeşilyurtbeldespor2 maç28.10.2018
okan topolymtourOLYMTOURHARUNUSTASPOR-akovabarışsporakovabarışspor2 maç28.10.2018
saha melih yozarifiyespor-sakaryateksporarifiyespor2 maç24.10.2018
burak karagözoğluarifiyespor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç24.10.2018
mürsel kaan temelferizlikaradenizspor-kocaalisporferizlikaradenizspor1 maç24.10.2018
özer enginadapazarıspor-harmanlıksporadapazarıspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti24.10.2018
görkem tuncaadapazarıspor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç24.10.2018
eren zenginkarasuaziziyespor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç17.10.2018
Adı SoyadıKarşılaşmaTakımıCezaKarar Tarihi
Adı SoyadıKarşılaşmaTakımıCezaKarar Tarihi
ensar örçaykışlaspor-sakaryateksporçaykışlaspor3 maç05.10.2018
melih akgülçaykışlaspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç05.10.2018
sezai demirkırankarasugüvenspor-adapazarısporadapazarıspor1 maç06.10.2018
tunahan yıldırımkarasugüvenspor-adapazarısporkarasugüvenspor1 maç06.10.2018
gökhan gökalplimanderespor-garajlartaçsporlimanderespor1 maç06.10.2018
fatih özkankocaalispor-arifiyesporkocaalispor2 maç06.10.2018
ömer hüseyin narmankarasuyalıspor-harmanlıksporkarasuyalıspor1 maç06.10.2018
emre gaydankarasuyalıspor-harmanlıksporkarasuyalıspor1 maç06.10.2018
yusuf parlakkarasuyalıspor-harmanlıksporkarasuyalıspor30 gün hak mahrumiyeti06.10.2018
cihat özkılıçyeşilyurtbeldespor-rasimpaşasporyeşilyurtbeldespor1 maç06.10.2018
halil sarıyeşilyurtbeldespor-rasimpaşasporrasimpaşaspor2 maç06.10.2018
sefa çakıroğluyeşilyurtbeldespor-rasimpaşasporrasimpaşaspor1 maç06.10.2018
ertan ayferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor4 maç07.10.2018
eray fidanferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor5 maç07.10.2018
umut kabaferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor2 maç07.10.2018
ceyhun erdemferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor15 gün07.10.2018
mustafa yıldırımferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor7 gün07.10.2018
yunus emre başkayasöğütlüspor-harbişsporharbişspor1 maç07.10.2018
tufan can çömlekhacımercanspor-fırtınagençlerbirliğisporhacımercanspor4 maç07.10.2018
hilmi karadenizhacımercanspor-fırtınagençlerbirliğisporhacımercanspor2 maç07.10.2018
hüseyin turhanyuvalıderespor-kuzuluksporyuvalıderespor2 maç07.10.2018
m.ensar akgünçaybaşıbekirpaşaspor-hendekboğazsporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç07.10.2018
ali yeniçerikazimiyespor-karasuaziziyesporkazimiyespor1 maç07.10.2018
beytullah özenbayat hacıkışlasporbayatspor2 maç07.10.2018
tolgahan yiğitkarasukültürgençlikspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor1 maç07.10.2018
abdullah erbaykarasukültürgençlikspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor3 maç07.10.2018
volkan küpçükkarasukültürgençlikspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor4 maç07.10.2018
ibrahim şahinoğluhayreddinspor-hendekboğazsporhayreddinspor2 maç12.10.2018
ibrahim makinasakaryatüvasaşdemirspor-harbişsporharbişspor5 gün hak mahrumiyeti13.10.2018
cem taşkınsakaryatüvasaşdemirspor-harbişsporharbişspor10 gün hak mahrumiyeti13.10.2018
şahin furtasapancakurtköyspor-hendekgençliksporsapancakurtköyspor1 maç13.10.2018
sercan alarçaykışlaspor-kocadöngelsporçaykışlaspor1 maç13.10.2018
hasan özdemirasakyazıspor-sapancagençliksporasakyazıspor1 maç13.10.2018
kadircan başoğlutaşkısığıköyüspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç13.10.2018
islam çakmaktaşkısığıköyüspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç13.10.2018
burhan turhanakartepespor-yuvalıderesporyuvalıderespor1 maç13.10.2018
şükrü aydemirküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
samet kılıçküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
yunus çetinküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
tarık aziz demirciküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor 3 maç14.10.2018
ferdi akınküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
şefik yıldızküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
emre yazıksızküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
muhammet çetinküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018
hasan öztürkküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor1 maç14.10.2018
muhammet kurtküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor2 maç14.10.2018
muhammet oruçküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor2 maç14.10.2018
bilal gençküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor5 maç14.10.2018
onur eyüpküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor2 maç14.10.2018
yusuf kurtküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor2 maç14.10.2018
ali ramazanoğluküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporakyazıçınarlıkgençlik spor40 gün hak mahrumiyeti14.10.2018
küçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporher iki takımda oyuncu sayısı 7 den aşağı düştüğü için her 2 takımada hükmen mağlubiyet14.10.2018
m.uzun özmensakaryacaddesispor-54 futbolklb.sporsakaryacaddesispor7 gün hak mahrumiyeti14.10.2018
şerif bayraksakaryacaddesispor-54 futbolklb.spor54 futbolklb.spor1 maç14.10.2018
orhan f.kaşkaşsakaryacaddesispor-54 futbolklb.spor54 futbolklb.spor2 maç14.10.2018
berkan kotosakaryacaddesispor-54 futbolklb.spor54 futbolklb.spor2 maç14.10.2018
ahmet ekizsakaryacaddesispor-54 futbolklb.spor54 futbolklb.spor2 maç14.10.2018
sağdettin dağlıfırtınagençlerbirliğispor-serdivanesentepe gölsporfırtınagençlerbirliği spor3 maç14.10.2018
gökhan içyüzakyazıspor-keremalisporakyazıspor2 maç14.10.2018
lokman aslanbayyeşilyurtbeldespor-limanderesporlimanderespor1 maç14.10.2018
tarık buğra büyükbileciakçayspor-taraklısporakçayspor1 maç14.10.2018
rıdvan topçukarasugüvenspor-ferizlikaradenizsporkarasugüvenspor1 maç14.10.2018
abdül samethanlıköyspor-karapürçeksporhanlıköyspor2 maç14.10.2018
cihangir bozoğluokvabarışspor-kışlaçaysporkışlaçayspor1 maç14.10.2018
yüksel kutlukazımpaşabirlikspor-hızırtepeözensporkazımpaşabirlikspor2 maç14.10.2018
emre turankazımpaşabirlikspor-hızırtepeözensporkazımpaşabirlikspor1 maç14.10.2018
eray berberoğlukazımpaşabirlikspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor2 maç14.10.2018
ahmet b.eklersakaryacaddesispor-54 futbolklb.sporsakaryacaddesispor2 maç14.10.2018
eren zenginkarasuaziziyespor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç17.10.2018
bedirhan belatsakaryatüvasaşdemirspor-sapancagençliksporsapancagençlikspor1 maç29.09.2018
muhammed şengönülsakaryatüvasaşdemirspor-sapancagençliksporsapancagençlikspor1 maç29.09.2018
samet başkayasakaryatüvasaşdemirspor-sapancagençliksporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç29.09.2018
ilker nemlihendekdereköyspor-karasuyalısporhendekdereköyspor1 maç29.09.2018
edip kayhan aksoyhendekdereköyspor-karasuyalısporkarasuyalıspor1 maç29.09.2018
ensar inelsakaryacaddesispor-taşburunsporsakaryacaddesispor1 maç29.09.2018
mert özkansakaryacaddesispor-taşburunsportaşburunspor1 maç29.09.2018
nurullah özmertgeyvespor-alaağaçsporalaağaçspor1 maç29.09.2018
samet altuntaşhacıkışlaspor-karasukültürgençliksporkarasukültürgençlikspor1 maç29.09.2018