BİLGİ: 2017-2018 sezonuna ait disiplin kurulu kararlarını incelemek için tıklayınız.

Disiplin Kurulu Kararları

ozan pirinçakyazıakınspor-çatalköprüsporakyazıakınspor -antrönör50 gün hak mahrumiyeyeti cezası10.05.2019
ömer gençakyazıakınspor-çatalköprüsporakyazıakınspor-yönetici50 gün hak mahrumiyeyeti cezası10.05.2019
ozan pirinçakyazıakınspor-kuzulukersoysporakyazıakınspor -antrönör50 gün hak mahrumiyeyeti cezası14.05.2019
ömer gençakyazıakınspor-kuzulukersoysporakyazıakınspor-yönetici50 gün hak mahrumiyeyeti cezası14.05.2019
emre terziaskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor6 maç11.05.2019
emirhan beşiraskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
yunus emre artan askuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
ahmet sofuoğluaskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
taner sofuoğluaskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
soner sofuoğluaskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
bülent baltaaskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
osman karaoğlanaskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor5 maç11.05.2019
berat bennur beşiraskuzulukspor-toğağaçsportoğağaçspor-yönetici75 gün hak mahrumiyeti cezası11.05.2019
serkut karadenizkemaliyespor-yeşillergençliksporkemaliyespor2 maç12.05.2019
yunus emre yıldırımkemaliyespor-yeşillergençliksporyeşillergençlikspor1 maç12.05.2019
adem özenççatalköprüspor-asarifiyesporasarifiyespor1 maç12.05.2019
kamil beyankazımpaşabeldespor-çaybaşıfuadiyesporçaybaşıfuadiyespor-yönetici50 gün hak mahrumiyeti cezası12.05.2019
eren macarkazımpaşabeldespor-çaybaşıfuadiyesporçaybaşıfuadiyespor3 maç12.05.2019
bayram iskenderkazımpaşabeldespor-çaybaşıfuadiyesporçaybaşıfuadiyespor2 maç12.05.2019
m.arif erolsöğütlükalespor-kızılcıksporsöğütlükalespor1 maç12.05.2019
doğan hüseyin çalışkanasarifiyespor-erdoğdusporasarifiyespor1 maç05.05.2019
mehmet çakmakhendekyenimahallespor-kızılkayasporkızılkayaspor3 maç05.05.2019
metin çakmakhendekyenimahallespor-kızılkayasporkızılkayaspor-yönetici20 gün hak mahrumiyeti cezası05.05.2019
arif tavşanhendekyenimahallespor-kızılkayasporkızılkayaspor3 maç05.05.2019
hasan çakmakhendekyenimahallespor-kızılkayasporkızılkayaspor1 maç05.05.2019
rıdvan kılıçaslankızılcıkspor-kozluksporkozlukspor2 maç05.05.2019
ekrem çeliksakaryashçekspor-yıldırımsporsakaryashçekspor1 maç05.05.2019
erkan akyolgölkentspor-kuruderesporgölkentspor3 maç05.05.2019
ömer faruk takınkaraçamspor-yeşillergençliksporkaraçamspor3 maç05.05.2019
uğur uçarkaraçamspor-yeşillergençliksporyeşillergençlikspor1 maç05.05.2019
emre abukankaraçamspor-yeşillergençliksporyeşillergençlikspor1 maç05.05.2019
salih yiğit abaykuyumculuspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç05.05.2019
muhammet emin baştanadapazarıspor-çatalköprüsporçatalköprüspor1 maç07.05.2019
aykut keleşhendekspor-aslanfutbol klb.hendekspor1 maç03.05.2019
enes serbestsakaryatüvasaşdemirspor-yazlıksporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç03.05.2019
soner uzunoğluarifiyespor-adapazarısporadapazarıspor-antrönör5 gün hak mahrumiyeti ceazı03.05.2019
özer yılmazerdoğduspor-yuvalaksporerdoğduspor2 maç27.04.2019
burak başkantopağaçspor-bedilkazancısporbedilkazancıspor1 maç28.04.2018
musa şimşekyıldırımspor-maltepegençlikspormaltepegençlikspor1 maç28.04.2019
süha karakaşkaraçamspor-fevziyesporfevziyespor2 maç28.04.2019
ensar erkaraçamspor-fevziyesporfevziyespor2 maç28.04.2019
umut can kirazkaraçamspor-fevziyesporfevziyespor3 maç28.04.2019
onur demiralayyağcılarspor-hacıfazlıoğlusporhacıfazlıoğluspor1 maç28.04.2019
emrah aslanyağcılarspor-hacıfazlıoğlusporhacıfazlıoğluspor3 maç28.04.2019
ümit hakan turgutyağcılarspor-hacıfazlıoğlusporyağcılarspor5 maç28.04.2019
ömer topalbüyükyanıkspor-kuruderesporbüyükyanıkspor2maç28.04.2019
hidayet eryiğitbüyükyanıkspor-kuruderesporbüyükyanıkspor8 maç28.04.2019
furkan sağırbüyükyanıkspor-kuruderesporbüyükyanıkspor4 maç28.04.2019
mehmet eryiğitbüyükyanıkspor-kuruderesporbüyükyanıkspor4 maç28.04.2019
hakan pestilbüyükyanıkspor-kuruderesporbüyükyanıkspor4 maç28.04.2019
erkan dalgıçsakaryashçekspor-budaklarsporsakaryashçekspo3 maç28.04.2019
efkan dalgıçsakaryashçekspor-budaklarsporsakaryashçekspor-antrönör14 gün hak mahrumiyeti28.04.2019
rıdvan tınmazçatalköprüspor-hasanbeysporçatalköprüspor3 maç01.05.2019
ibrahim güveyoğluçatalköprüspor-hasanbeysporçatalköprüspor3 maç01.05.2019
halal ibrahim karacabeyçatalköprüspor-hasanbeysporçatalköprüspor2 maç01.05.2019
ferhat çaparçatalköprüspor-hasanbeysporhasanbeyspor3 maç01.05.2019
ahmet özcansakaryatekspor-harbişsporsakaryatekspor1 maç22.04.2019
ibrahim sarıkoyunserdivan1907spor-arifiyeatılgansporserdivan1907spor2 maç18.04.2019
ufuk coraçatalköprüspor-hasanbeysporhasanbeyspor2 maç01.05.2019
ünal coraçatalköprüspor-hasanbeysporhasanbeyspor3 maç01.05.2019
tolunay selçukkocadöngelspor-karasuaziziyesporkocadöngelspor1 maç21.04.2019
elyasa özcankocadöngelspor-karasuaziziyesporkocadöngelspor2 maç21.04.2019
kaan şekercisakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryaakademikspor1 maç20.04.2019
adnan şekercisakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryaakademikspor-teknik sorumlu60 gün hak mahrumiyeti20.04.2019
hüsayin serbestsakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti20.04.2019
hasan hüseyin demirsakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor7 maç20.04.2019
mertcan kasapsakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor7 maç20.04.2019
ömer faruk gençsakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor7 maç20.04.2019
erkan gölgelisakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor5 maç20.04.2019
fikri serbestsakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor5 maç20.04.2019
kerem surmazsakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor4 maç20.04.2019
emirhan ertansakaryaakademikspor-sakaryakaradenizsporsakaryakaradenizspor4 maç20.04.2019
oğuzhan yılmazyazlıkspor-yıldırımsporyazlıkspor4 maç21.04.2019
halim haklıyazlıkspor-yıldırımsporyazlıkspor-yönetic20 gün hak mahrumiyeti21.04.2019
erkan üstüntaşyazlıkspor-yıldırımsporyazlıkspor-masör45 gün hak mahrumiyeti21.04.2019
muhammet mustafa çavuşyazlıkspor-yıldırımsporyıldırımspor1 maç21.04.2019
bilal seldüzmaltepegençlikspor-sakaryashçekspormaltepegençlikspor3 maç21.04.2019
selçuk bektaşmaltepegençlikspor-sakaryashçekspormaltepegençlikspor1 maç21.04.2019
hasan ükçünmaltepegençlikspor-sakaryashçekspormaltepegençlikspor3 maç21.04.2019
gökhan demirbilekmaltepegençlikspor-sakaryashçekspormaltepegençlikspor1 maç21.04.2019
muhammet karakuşmaltepegençlikspor-sakaryashçekspormaltepegençlikspor5 maç21.04.2019
muhammet ikbal inalçaybaşıfuadiyespor-taşlıkidmanyurdusporçaybaşıfuadiyespor1 maç21.04.2019
mustafa can haldız1957 mekecespor-karaçamsporkaraçamspor2 maç21.04.2019
mutlu tuncasakaryaçarkspor-sakaryaeğitimsporsakaryaçarkspor2 maç20.04.2019
erdi yıldırımsakaryaçarkspor-sakaryaeğitimsporsakaryaçarkspor1 maç20.04.2019
burak tuzbekirsakaryakuyudibispor-çatalköprüsporkasaryakuyudibispor3 maç20.04.2019
muhammet yazıcıhendekyenimahallespor-yeşillergençliksporhendekyenimahallespor2 maç21.04.2019
emre çacurhendekyenimahallespor-yeşillergençliksporyeşillergençlikspor1 maç21.04.2019
serbay erdoğanhendekyenimahallespor-yeşillergençliksporyeşillergençlikspor6 maç21.04.2019
ali ensar küçükoğlupamukova1968spor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç18.04.2019
metehan fikri tankazhızırtepeözenspor-yazlıksporyazlıkspor1 maç18.04.2019
doğuş perçemadapazarıspor-erenlersporadapazarıspor-erenlerspor1 maç22.04.2019
ersin türkersakaryatüvasaşdemirspor-karasuaziziyesporkarasuaziziyespor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti20.04.2019
şaban altaysakaryatüvasaşdemirspor-karasuaziziyesporkarasuaziziyespor-teknik sorumlu30 gün hak mahrumiyeti20.04.2019
bayram tokgözkazımpaşabirlikspor-hacıkışlasporhacıkışlaspor1 maç09.04.2019
ahmet aydınçhacıkışlaspor-karaaptilerakınsporhacıkışlaspor2 maç13.04.2019
m.uzun özmenkarasuaziziyespor-sakaryacaddesisporsakaryacaddesispor-antrönör21 gün hak mahrumiyeti13.04.2019
emre uzuncahendekdereköyspor-asakyazısporasakyazıspor1 maç02.04.2019
berkant yaşaracıelmalıkspor-sakaryaakademiksporacıelmalıkspor1 maç14.04.2019
enes gülsevenacıelmalıkspor-sakaryaakademiksporsakaryaakademikspor1 maç14.04.2019
adnan şekerciacıelmalıkspor-sakaryaakademiksporsakaryaakademikspor-teknik sorumlu7 gün hak mahrumiyeti14.04.2019
ekrem serbestacıelmalıkspor-sakaryaakademiksporsakaryaakademikspor-yönetici40 gün hak mahrumiyeti14.04.2019
kamil beyançaybaşıfuadiyespor-32 evlersporçaybaşıfuadiyespor-yönetici7 gün hak mahrumiyeti14.04.2019
murat bayramçaybaşıfuadiyespor-32 evlerspor32 evlerspor5 maç14.04.2019
oğuz ıhlamur1957 mekecespor-hendekyenimahallespor1957 mekecespor1 maç14.04.2019
semih karakaşkemaliyespor-fevziyesporfevziyespor1 maç14.04.2019
zekeriya balcıeskibedilspor-yağcılarsporeskibedilspor1 maç14.04.2019
onur sağırbüyükyanıkspor-söğütlükalesporbüyükyanıkspor1 maç14.04.2019
muhammed oğuzhan dalaybüyükyanıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç14.04.2019
tunçhan kayayazlıkspor-aslanfutbol klb.yazlıkspor1 maç11.04.2019
cengizhan gündoğdukarasuaziziyespor-harbişsporkarasuaziziyespor1 maç06.04.2019
bayram tokgözkazımpaşabirlikspor-hacıkışlasporhacıkışlaspor1 maç09.04.2019
refik altuntaşsakaryatüvasaşdemirspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç01.04.2019
mert çilingirkumköprüspor-eskibedilsporkumköprüspor1 maç06.04.2019
ebu bekir çilçarkasamiyespor-sakaryaeğitimsporçarkasamiyespor2 maç06.04.2019
murat kaşçarkasamiyespor-sakaryaeğitimsporçarkasamiyespor2 maç06.04.2019
yasin destecihacıfazlıoğluspor-bedilkazancısporhacıfazlıoğluspor1 maç06.04.2019
adnan şekercisakaryaakademikspor-çaybaşıfuadiyesporsakaryaakademikspor-teknik sorumlu10 gün hak mahrumiyeti07.04.2019
talha yılmazkuyumculuspor-büyükyanıksporkuyumculuspor2 maç07.04.2019
faruk duman boğazköyspor-1957mekecespor1957mekecespor1 maç07.04.2019
sezgin dirinboğazköyspor-1957mekecesporboğazköyspor3 maç07.04.2019
sinan sarıyağcılarspor-askuzuluksporaskuzulukspor40 gün hak mahrumiyeti07.04.2019
kadircan kütükçüyağcılarspor-askuzuluksporaskuzulukspor4 maç07.04.2019
nurullah özmertyağcılarspor-askuzuluksporaskuzulukspor5 maç07.04.2019
yusuf islam çadıryağcılarspor-askuzuluksporaskuzulukspor1 maç07.04.2019
ali oğuzhan özdemirbudaklarspor-yıldırımsporyıldırımspor1 maç07.04.2019
cemalettin erelarifiyespor-sapancagençliksporsapancagençlikspor1 maç10.04.2019
samet balıkçıarifiyespor-sapancagençliksporarifiyespor1 maç10.04.2019
eymen özkansapancagençlikspor-pamukova1968sporsapancagençlikspor1 maç07.04.2019
burak şahinhacımercanspor-ferizlikaradenizsporhacımercanspor1 maç09.04.2019
yunus uçarkaraaptilerakınspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor1 maç09.04.2019
burak akçaykaraaptilerakınspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor-antrönör7 gün hak mahrumiyeti09.04.2019
ercan öztürkakyazıakınspor-sakaryacaddesisporakyazıakınspor2 maç09.04.2019
umut kazankarasuaziziyespor-anadolubeyisporkarasuaziziyesporAFDK Kararı 1 maç.06.042019
ahmetcan demirbilekkarasuaziziyespor-anadolubeyisporkarasuaziziyespoAFDK Kararı 3 maç.07.042019
doğukan aşıkkarasuaziziyespor-anadolubeyisporkarasuaziziyespoAFDK Kararı 3 maç.07.042019
furkan çakırcıkarasuaziziyespor-anadolubeyisporkarasuaziziyespoAFDK Kararı 3 maç.07.042019
melih akyurtkarasuaziziyespor-anadolubeyisporkarasuaziziyespoAFDK Kararı 3 maç.07.042019
eymen özkansapancagençlikspor-pamukova1968sporsapancagençlikspor1 maç07.04.2019
ilker nemliarifiyespor-hendekdereköysporhendekdereköyspor1 maç07.04.2019
hüseyin selamarifiyespor-hendekdereköysporhendekdereköyspor2 maç06.04.2019
yunus gürarifiyespor-hendekdereköysporarifiyespor1 maç06.04.2019
emre önenarifiyespor-hendekdereköysporarifiyespor1 maç06.04.2019
selçuk aktopakyazıakınspor-garajlartaçsporgarajlartaçspor1 maç06.04.2019
enez yeşildalhanlıköyspor-karasuaziziyesporhanlıköyspor2 maç06.04.2019
aytaç öncükaraaptilerakınspor-kazımpaşabirliksporkaraaptilerakınspor1 maç06.04.2019
halil yeşilyurtkaraaptilerakınspor-kazımpaşabirliksporkaraaptilerakınspor1 maç06.04.2019
ismail balıkçıhızırteözenspor-hacımercansporhızırtepeözenspor3 maç06.04.2019
alper ünlüsanhızırteözenspor-hacımercansporhızırtepeözenspor1 maç06.04.2019
oktay sırtlıferizlikaradenizspor-hacıkışlasporferizlikaradenizspor1 maç06.04.2019
hayri keskinkazımpaşabirlikspor-ferizlikaradenizsporkazımpaşabirlikspor-sağlık görevlisi5 gün hak mahrumiyeti03.04.2019
furkan taşoğlukazımpaşabirlikspor-ferizlikaradenizsporkazımpaşabirlikspor1 maç03.04.2019
sedat kaplangarajlartaçspor-kocadöngelsporgarajlartaçspor1 maç03.04.2019
yunus emre çolakhacıkışlaspor-hızırtepeözensporhacıkışlaspor1 maç03.04.2019
adnan şenhacıkışlaspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor2 maç03.04.2019
emre uzuncahendekdereköyspor-asakyazısporasakyazıspor1 maç02.04.2019
oğün şagarpamukova1968spor-arifiyesporpamukova1968spor1 maç02.04.2019
erdi akyelarifiyekalaycıspor-sapancagençliksporarifiyekalaycıspor1 maç02.04.2019
emrah kahyagarajlartaçspor-hızırtepesporgarajlartaçspor1 maç23.03.2019
gökhan aktürkkaraaptilrakınspor-taşkısığıköyüsporkaraaptilerakınspor1 maç24.03.2019
bilal gürlerkarapürçekspor-bayatsporbayatspor1 maç24.03.2019
muzaffer aydınlıarifiyespor-adapazarısporarifiyespor antrönör7 gün hak mahrumiyeti24.03.2019
refik altuntaşsakaryatekspor-karasuaziziyesporsakaryatekspor1 maç18.03.2019
mesut yılmazsakaryatekspor-karasuaziziyesporsakaryatekspor-teknik sorumlu15 gün hak mahrumiyeti18.03.2019
m.ismail akayarifiyespor-hendeksporhendekspor1 maç18.03.2019
emir babahasanharmanlıkspor-erenlersporerenlerspor1 maç25.03.2019
nazmi çorluyeşilyurtbeldespor-akçaysporakçayspor1 maç17.03.2019
burhan kocaoğlupazarköyeğitimspor-kocadöngelsporpazarköyeğitimspor2 maç17.03.2019
kadir kızıldağkaynarcaspor-limanderesporkaynarcaspor2 maç17.03.2019
lokman aslanbeykaynarcaspor-limanderesporkaynarcaspor1 maç17.03.2019
ismail karamankaynarcaspor-limanderesporlimanderespor4 maç17.03.2019
hakan özmenkaynarcaspor-limanderesporlimanderespor-teknik sorumlu30 gün hak mahrumiyeti17.03.2019
onur fıratküçücekbeldespor-yenialandüzüsporküçücekbeldespor1 maç16.03.2019
aykut erbayküçücekbeldespor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor1 maç16.03.2019
furkan kayaşküçücekbeldespor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor2 maç16.03.2019
sercan yılmaztaşburunspor-hacıkışlasporhacıkışlaspor1 maç16.03.2019
bedirhan celilbayatspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor1 maç16.03.2019
ömer faruk kesginhacımercanspor-serdivanesentepegölsporhacımercanspor1 maç16.03.2019
hanlıköysporakyazıçınarlıkgençlikspor-hanlıköysporhanlıköysporhanlıköyspor-hükmen mağlubiyetine mevcut puandan 3 puan silinmesine16.03.2019
olymtourharunustakarasugüvenspor-olymtourharunustaolymtourharunustaolymtourharunusta hükmen mağlubiyetine mevcut puandan 3 puan silinmesine16.03.2019
akovabarışsporkocaalispor-akovabarışsporakovabarışsporakovabarışspor hükmen mağlubiyetine mevcut puandan 3 puan silinmesine16.03.2019
ali kemal yenerkocaalispor-akovabarışsporakovabarışspor-teknik sorumlu90 gün hak mahrumiyeti16.03.2019
u-13 ligi-akovabarışsporakyazıkaradenizspor-akovabarışsporakovabarışsporakovabarışspor hükmen mağlubiyetine mevcut puandan 3 puan silinmesine17.03.2019
ismail arıpamukova1968spor-kuzulukersoysporkuzulukersoyspor1 maç14.03.2019
yusuf irkenlimanderespor-hızırtepesporlimanderespor1 maç10.03.2019
erdi bayraktarlimanderespor-hızırtepesporlimanderespor1 maç10.03.2019
halid sarıhendekboğazspor-yuvalıderesporhendekboğazspor1 maç10.03.2019
orhan fatih kaşkaşçamlıcabeldespor-54 futbol klb.54 futbol klb.3 maç10.03.2019
fatih sarıhangarajlartaçspor-altınderesporaltınderespor2 maç10.03.2019
tunahan kılıççaybaşıbekirpaşaspor-akyazıakınsporakyazıakınspor2 maç10.03.2019
gürkan adakhayreddinspor-taşkısığıköyüsportaşkısığıköyüspor1 maç10.03.2019
hayrican kayasapancakurtköyspor-akartepesporsapancakurtköyspor2 maç10.03.2019
murat ilmekhendekgençlikspor-ferizlikaradenizsporhendekgençlikspor1 maç10.03.2019
eren armağanhendekgençlikspor-ferizlikaradenizsporhendekgençlikspor3 maç10.03.2019
uğur gevherhendekgençlikspor-ferizlikaradenizsporhendekgençlikspor4 maç10.03.2019
adil bilginhendekgençlikspor-ferizlikaradenizsporhendekgençlikspor-yönetici45 gün hak mahrumiyeti10.03.2019
hendekgençliksporhendekgençlikspor-ferizlikaradenizsporhendekgençliksporhendekgençlikspor hükmen mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine10.03.2019
pazarköyeğitimsporkarasuaziziyespor-pazarköyeğitimsporpazarköyeğitimsporpazarköyeğitimsporhükmen mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine09.03.2019
nuri karadağerenlerspor-arifiyesporerenlerspor3 maç10.03.2019
şaban çolakerenlerspor-arifiyesporerenlerspor-kaleci antrönörü10 gün hak mahrumiyeti10.03.2019
ömer faruk canerenlerspor-arifiyesporarifiyespor1 maç10.03.2019
türker samet apaydınolymtourharunustaspor-adapazarıolymtourharunustaspor2 maç10.03.2019
ismail yıldızkışlaçayspor-kocaalisporkışlaçayspor2 maç10.03.2019
sercan öztürkkışlaçayspor-kocaalisporkocaalispor4 maç10.03.2019
gökhan dertlikocaalisahilspor-akyazıakınsporakyazıakınspor1 maç04.03.2019
vural oduncuferizlikaradenizspor-hendeksporhendekspor1 maç04.03.2019
arda bicatsakaryagücüspor-harmanlıksporsakaryagücüspor1 maç08.03.2019
nejat ersinaslanfutbol klb.-sakaryateksporaslanfutbol klb. teknik sorumlu45 gün hak mahrumiyeti09.03.2019
abdullah uzun güngörakyazıakınspor-akyazıkaradenizsporakyazıkaradenizspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti09.03.2019
akyazıkaradenizsporakyazıakınspor-akyazıkaradenizsporakyazıkaradenizsporakyazıkaradenizspor kulübünün hük men mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine09.03.2019
emir genççaybaşıbekirpaşaspor-karasuaziziyesporçaybaşıbekirpaşaspor2 maç13.02.2019
islam çakmakçaybaşıbekirpaşaspor-karasuaziziyesporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç13.02.2019
gökhan mutlusakaryatüvasaşdemirspor-harbişsporharbişspor1 maç13.02.2019
mertcan duralıadapazarıspor-serdivansporserdivanspor2 maç13.02.2019
özer enginerenlerspor-adapazarısporadapazarıspor-teknik sorumlu7 gün hak mahrumiyeti04.03.2019
yenialandüzüspor54 futbol klb-bayatsporyenialandüzüsporyenialandüzüspor ek rapor doğrultusunda seyircisiz oynama uygulanamayacağından 29.madde gereğince 1 maç tarafsız sahada oynama cezasına03.03.2019
serkan gökçeferizlikaradenizspor-akyazıakınsporferizlikaradenizspor5 maç02.03.2019
enes keskinkuzulukspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor2 maç02.03.2019
hüseyin göçakartepespor-hayreddinsporakartepespor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti02.03.2019
eyyüp dönmezakartepespor-hayreddinsporhayreddinspor-yönetici45 gün hak mahrumiyeti02.03.2019
oğuz akbaştaşkısığıköyüspor-hendekboğazsportaşkısığıköyüspor1 maç02.03.2019
sinan mangıroğluakyazıgücüspor-hızırtepesporakyazıgücüspor2 maç03.03.2019
sercan alarçaykışlaspor-keremalisporçaykışlaspor1 maç03.03.2019
emre karagözoğlusakaryatekspor-akyazısporsakaryatekspor1 maç03.03.2019
tarık aziz demirciküçücekbeldespor-hanlıköysporküçücekbeldespor3 maç03.03.2019
m. uzun özmensakaryacaddesispor-hacıkışlasporsakaryacaddesispor-teknik sorumlu45 gün hak mahrumiyeti03.03.2019
cafer özdenpazarköyeğitimspor-fırtınagençlerbirliğisporpazarköyeğitimspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti03.03.2019
selman dağlıpazarköyeğitimspor-fırtınagençlerbirliğisporfırtınagençlerbirliğispor2 maç03.03.2019
ishak ekicialaağaçspor-sapancagençliksporsapancagençlikspor4 maç03.03.2019
hasan zandoluhendekdereköyspor-geyvesporhendekdereköyspor-yönetici75 gün hak mahrumiyeti03.03.2019
enis efehendekdereköyspor-geyvesporgeyvespor2 maç03.03.2019
kemal ataoğluhendekdereköyspor-geyvesporgeyvespor1 maç03.03.2019
serkan uzunkışlaçayspor-adapazarısporadapazarıspor1 maç27.02.2019
fatih çolakkarasugüvenspor-kışlaçaysporkarasugüvenspor3 maç02.03.2019
m.ahmet çakararifiyespor-harunustasporarifiyespor3 maç02.03.2019
özgür kayaarifiyespor-harunustasporharunustaspor-masör15 gün hak mahrumiyeti02.03.2019
ahmet hakan yıldırımkocaalisahilspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor2 maç03.03.2019
ömer dandankocaalisahilspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor2 maç03.03.2019
murat gürtürkacıelmalıkspor-arifiyesporacıelmalıkspor-teknik sorumlu15 gün hak mahrumiyeti28.02.2019
burak bingölsakaryatüvasaşdemirspor-harmanlıksporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç21.02.2019
özer arısakaryatüvasaşdemirspor-adapazarısporsakaryatüvasaşdemirspor2 maç28.02.2019
kürşat türkeradapazarıspor-sapancaakademisporsapancaakademispor3 maç25.02.2019
abdullah uzun güngörsakaryatekspor-akyazıkaradenizsporakyazıkaradenizspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti01.03.2019
tevfik tetikharmanlıkspor-çaybaşıbekirpaşasporharmalıkspor-teknik sorumlu10 gün hak mahrumiyeti06.03.2019
ömer faruk özbalabanharmanlıkspor-çaybaşıbekirpaşasporharmanlıkspor2 maç06.03.2019
kadircan başoğluharmanlıkspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç06.03.2019
emir karaaslankarasuaziziyespor-akovabarışsporakovabarışspor4 maç06.03.2019
burak bingölsakaryatüvasaşdemirspor-harmanlıksporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç21.02.2019
sami bağdatlıhendekgençlikspor-taşkısığıköyüsporhendekgençlikspor-teknik sorumlu15 gün hak mahrumiyeti23.02.2019
sadık emirhan ceravhendekgençlikspor-taşkısığıköyüsporhendekgençlikspor5 maç23.02.2019
erkan ekerhızırtepeözenspor-altınderesporaltınderespor1 maç23.02.2019
oguz zorluhızırtepeözenspor-altınderesporaltınderespor1 maç23.02.2019
volkan erbaşlimanderespor-akyazıgücüsporlimanderespor2 maç23.02.2019
aydın şahinlimanderespor-akyazıgücüsporakyazıgücüspor2 maç23.02.2019
emrah dedecançamlıcabeldespor-taşburunsporçamlıcabeldespor1 maç24.02.2019
doğukan tiryakiçaybaşıbekirpaşaspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor3 maç24.02.2019
alkan atarçaybaşıbekirpaşaspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor5 maç24.02.2019
oktay sırtlıçaybaşıbekirpaşaspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor4 maç24.02.2019
şeref durmuşçaybaşıbekirpaşaspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor-yönetici60 gün hak mahrumiyeti24.02.2019
sefa ocakserdivanesentepegölspor-çaykışlasporserdivanesentepegölspor2 maç24.02.2019
hasan dikenserdivanesentepegölspor-çaykışlasporçaykışlaspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti24.02.2019
umut deniz şimşekserdivanesentepegölspor-çaykışlasporçaykışlaspor2 maç24.02.2019
ceyhun gürhayreddinspor-kuzuluksporhayreddinspor3 maç24.02.2019
ismail tantasapancakurtköyspor-karaaptilerakınsporsapancakurtköyspor5 maç23.02.2019
hasan gençsapancakurtköyspor-karaaptilerakınsposapancakurtköyspor-yönetici75 gün hak mahrumiyeti23.02.2019
erol kurtulkocadöngelspor-kazimiyesporkocadöngelspor1 maç24.02.2019
mükremin hüldürkocadöngelspor-kazimiyesporkocadöngelspor2 maç24.02.2019
barış yetimbayatspor-akyazıçınarlıkgençliksporbayatspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti24.02.2019
kudret şahinbayatspor-akyazıçınarlıkgençliksporbayatspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti24.02.2019
yavuz dinçersöğütlüspor-alaağaçsporalaağaçspor1 maç23.02.2019
faruk dersöğütlüspor-alaağaçsporalaağaçspor1 maç23.02.2019
veysel güzelsöğütlüspor-alaağaçsporalaağaçspor5 maç23.02.2019
nihat dursunsöğütlüspor-alaağaçsporalaağaçspor6 maç23.02.2019
berkay demircisöğütlüspor-alaağaçsporalaağaçspor5 maç23.02.2019
bülent yıldırımaşağıkirazcaspor-karasuyalısporkarasuyalıspor-teknik sorumlu10 gün hak mahrumiyeti23.02.2019
talha bilal tahtalıakovabarışspor-arifiyesporakovabarışspor1 maç23.02.2019
tolga şerefsakaryatüvasaşdemirspor-hendekdereköysporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç23.02.2019
cihan yangelsakaryatüvasaşdemirspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor1 maç23.02.2019
şener güraysakaryakırkpınarspor-kocaalisporsakaryakırkpınarspor1 maç24.02.2019
bayram berbersapancakurtköyspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti17.02.2019
seyfettin çamalsapancakurtköyspor-çaybaşıbekirpaşasporsapancakurtköyspor-teknik sorumlu10 gün hak mahrumiyeti17.02.2019
demircan tunceltaşkısığıköyüspor-akyazıakınsportaşkısığıköyüspor2 maç17.02.2019
ferhat gençaltınderespor-akyazıgücüsporaltınderespor1 maç17.02.2019
necati asanküçüçekbeldespor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor3 maç16.02.2019
ismail asanküçüçekbeldespor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor2 maç16.02.2019
hakan çetinküçüçekbeldespor-çamlıcabeldesporküçüçekbeldespor1 maç16.02.2019
tarık akçomakküçüçekbeldespor-çamlıcabeldesporküçüçekbeldespor2 maç16.02.2019
mehmet fatih fıratküçüçekbeldespor-çamlıcabeldesporküçüçekbeldespor-teknik sorumlu30 gün hak mahrumiyeti16.02.2019
ceyhun sarıakyazıçınarlıkgençlikspor-54 futbol klb.54 futbol klb.2 maç16.02.2019
recep kurt akyazıçınarlıkgençlikspor-54 futbol klb.54 futbol klb.-yönetici400 gün hak mahrumiyeti16.02.2019
yusuf demirellikarasuaziziyespor-akyazısporakyazıspor1 maç17.02.2019
bünyamin demircikarasuaziziyespor-akyazısporakyazıspor1 maç17.02.2019
halil yeşilyurtkaraaptilerakınspor-hayreddinsporkaraaptilerakınspor1 maç17.02.2019
recep özkayakaraaptilerakınspor-hayreddinsporkaraaptilerakınspor2 maç17.02.2019
furkan topçufırtınagençlerbirliğispor-kocadöngelsporfırtınagençlerbirliğispor7 maç17.02.2019
suat yetimakçayspor-limanderesporlimanderespor6 maç17.02.2019
fatih yılmazsakaryacaddesispor-karapürçeksporkarapürçekspor1 maç16.02.2019
cengiz kamarsakaryacaddesispor-karapürçeksporkarapürçekspor1 maç16.02.2019
lokman aslanbaykaynarcaspor-garajlartaçsporkaynarcaspor1 maç17.02.2019
sinan aykaynarcaspor-garajlartaçsporgarajlartaçspor3 maç17.02.2019
murat islam talımkaynarcaspor-garajlartaçsporgarajlartaçspor1 maç17.02.2019
coşkun yılmazgeyvespor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç17.02.2019
sinan pehlivanasakyazıspor-sakaryatüvasaşdemirsporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç17.02.2019
özgür ayankocaalispor-pamukova1968sporkocaalispor1 maç16.02.2019
furkan sağıroğluhaarmanlıkspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor1 maç17.02.2019
emirhan toçkocaalisahilspor-serdivansporserdivanspor1 maç14.02.2019
murat islam ayışıkadapazarıspor-sakaryatüvasaşdemirsporsakaryatüvasaşdemirspor2 maç11.02.2019
mert efe sarıhendekspor-aslanfutbol klbhendekspor1 maç15.02.2019
erhan gündoğduakovabarışspor-erenlersporerenlerspor1 maç13.02.2019
fırat asrakkarafürçekspor-yenialandüzüsporyenilandüzüspor-teknik sorumlu4 maç10.02.2019
alper torhendekgençlikspor-kuzuluksporhendekgençlikspor1 maç10.02.2019
mehmet oğuzhan dertliakyazıgücüspor-yeşilyurtbeldesporakyazıgücüspor1 maç10.02.2019
ömer ikinciakyazıgücüspor-yeşilyurtbeldesporakyazıgücüspor-teknik sorumlu1 maç10.02.2019
alptuğ yılmazakyazıgücüspor-yeşilyurtbeldesporyeşilyurtbeldespor3 maç10.02.2019
numan gençhayreddinspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor1 maç10.02.2019
selçuk yıldızhacımercanspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç09.02.2019
sedat kaplangarajlartaçspor-kazımpaşabirliksporgarajlartaçspor3 maç10.02.2019
mehmet can çelikgarajlartaçspor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor1 maç10.02.2019
islam öztürk54 futbol klb-taşburunsportaşburunspor2 maç10.02.2019
ahmet emin geyikhızırtepeözenspor-rasimpaşasporhızırtepeözenspor1 maç10.02.2019
berkay keçiçiferizlikaradenizspor-taşkısığıköyüsporferizlikaradenizspor1 maç10.02.2019
yasin aygarferizlikaradenizspor-taşkısığıköyüsportaşkısığıköyüspor1 maç10.02.2019
furkan güntekinlimanderespor-altınderesporlimanderespor1 maç10.02.2019
yasin ibrahim kılıçlimanderespor-altınderesporlimanderespor2 maç10.02.2019
fatih gençlimanderespor-altınderesporaltındrespor1 maç10.02.2019
yasin gençlimanderespor-altınderesporaltındrespor5 maç10.02.2019
saadettin dağlıakyazıspor-fırtınagençlerbirliğisporfırtınagençlerbirliğispor9 maç09.02.2019
cankat ezgisakaryakırkpınarspor-adapazarısporsakaryakırkpınarspor2 maç10.02.2019
kerem küçüksakaryakırkpınarspor-adapazarısporsakaryakırkpınarspor2 maç10.02.2019
idris molaakovabarışspor-olymtourharunustasporakovabarışspor1 maç10.02.2019
talha ubeydullah birinciakovabarışspor-olymtourharunustasporakovabarışspor1 maç10.02.2019
özgür demirakovabarışspor-olymtourharunustasporolymtourharunustaspor3 maç10.02.2019
yusuf parlarsakaryatüvasaşdemirspor-geyvesporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç09.02.2019
mehmet ali çalışkansakaryatüvasaşdemirspor-geyvesporsakaryatüvasaşdemirspor-teknik sorumlu4 maç09.02.2019
fatih tuğsöğütlüspokocaalisahilsporsöğütlüspor1 maç09.02.2019
cengizhan başakerenlerspor-adapazarısporerenlerspor1 maç06.02.2019
ulaç canavarserdivan1907spor-aslanfutbol klbserdivan1907spor1 maç08.02.2019
mihcağ baddal berbererenlerspor-acıelmalıksporacıelmalıkspor1 maç11.02.2019
mahsun üreklierenlerspor-acıelmalıksporacıelmalıkspor4 maç11.02.2019
hüseyin birincirasimpaşaspor-akyazıgücüsporrasimpaşaspor-yönetici75 gün hak mahrumiyeti02.02.2019
yunus can dedesakaryatekspor-kazimiyesporsakaryatekspor2 maç02.02.2019
murat doğansakaryatekspor-kazimiyesporsakaryatekspor1 maç02.02.2019
tolga kovarsapancakurtköyspor-hendekboğazsporsapancakurtköyspor7 maç02.02.2019
yaşar irfan bozoğlusapancakurtköyspor-hendekboğazsporsapancakurtköyspor5 maç02.02.2019
cengizhan furuncuoğlukuzulukspor-akyazıakınsporakyazıakınspor1 maç02.02.2019
ensar niyazhayreddinspor-çaybaşıbekirpaşasporhayreddinspor2 maç02.02.2019
numan sırtlıhayreddinspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor2 maç02.02.2019
hüseyin göçakartepespor-ferizlikaradenizsporakartepespor-yönetici7 gün hak mahrumiyeti02.02.2019
emirhan tuncaakartepespor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor2 maç02.02.2019
faruk kurtulhacıkışlaspor-karapürçeksporhacıkışlaspor2 maç03.02.2019
kadir kızıldağkaynarcaspor-hızırtepeözensporkaynarcaspor2 maç03.02.2019
melih memişyenialandüzüspor-çamlıcabeldesporyenialandüzüspor2 maç03.02.2019
mehmet b.çelikyenialandüzüspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor1 maç03.02.2019
hakan canlıyenialandüzüspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor1 maç03.02.2019
ibrahim bostanolymtourharunustaspor-kışlaçaysporolymtourharunustaspor-yönetici7 gün hak mahrumiyeti02.02.2019
şamil özcanolymtourharunustaspor-kışlaçaysporolymtourharunustaspor-antrönör1 maç02.02.2019
erdem budakolymtourharunustaspor-kışlaçaysporolymtourharunustaspor1 maç02.02.2019
şahin mohaç yılmazarifiyespor-sakaryakırkpınarsporsakaryakırkpınarspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti02.02.2019
tahsin özadapazarıspor-pamukova1968sporpamukova1968spor-antrönör2 maç02.02.2019
mithat palasakaryatüvasaşdemirspor-söğütlüsporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç03.02.2019
ethem kundosakaryatüvasaşdemirspor-söğütlüsporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç03.02.2019
eyyüp madensakaryatüvasaşdemirspor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç03.02.2019
mert çiftçisakaryatüvasaşdemirspor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç03.02.2019
yasin ingençkuyumculuspor-ferizlikaradenizsporkuyumcukuspor2 maç01.02.2019
berat şenol soykuyumculuspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç01.02.2019
yusuf kaan kösekuyumculuspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor2 maç01.02.2019
erdem isenkuyumculuspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç01.02.2019
salih kahramanakyazıkaradenizspor-akovabarışsporakyazıkaradenizspor-yönetici3 ay hak mahrumiyeti31.01.2019
osman bayramakyazıkaradenizspor-akovabarışsporakyazıkaradenizspor8 maç31.01.2019
akyazıkaradenizsporakyazıkaradenizspor-akovabarışsporakyazıkaradenizsporhükmen mağlubiyetine ve mevcet puandan 3 puan silinmesine31.01.2019
ali benliakyazıakınspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor1 maç31.01.2019
alp eren yetimsakaryagücüspor-sakaryatüvasaşdemirsporsakaryagücüspor1 maç31.01.2019
demirkan tuncelçaybaşıbekirpaşaspor-taşkısığıköyüsportaşkısığıköyüspor2 maç27.01.2019
ali torlakçaybaşıbekirpaşaspor-taşkısığıköyüsportaşkısığıköyüspor-yönetici75 gün hak mahrumiyeti27.01.2019
kadir şirinçaybaşıbekirpaşaspor-taşkısığıköyüsportaşkısığıköyüspor-antrönör1 maç27.01.2019
murat atmacaçaybaşıbekirpaşaspor-taşkısığıköyüsportaşkısığıköyüspor3 maç27.01.2019
oğuz başhacımercanspor-karasuaziziyesporkarasuaziziyespor1 maç27.01.2019
mehmet aygırşeyhvarmazspor-taşburunsporşeyhvarmazspor1 maç27.01.2019
ömer can ayvazşeyhvarmazspor-taşburunsportaşburunspor1 maç27.01.2019
ağah şen54 futbol klb.-sakaryacaddesispor54 futbol klb.1 maç27.01.2019
talip torak54 futbol klb.-sakaryacaddesispor54 futbol klb.-yönetici75 gün hak mahrumiyeti27.01.2019
fatih süt54 futbol klb.-sakaryacaddesispor54 futbol klb.-teknik sorumlu3 maç27.01.2019
dursun camlimanderespor-yeşilyurtbeldesporlimanderespor1 maç26.01.2019
engin erdoğanaltınderespor-rasimpaşasporrasimpaşaspor2 maç26.01.2019
bilal canakyazıakınspor-karaaptilerakınkaraaptilerakınspor3 maç27.01.2019
mehmet fatih fıratakyazıçınarlıkgençlikspor-küçücekbeldesporküçücekbeldespor-teknik sorumlu1 maç27.01.2019
bayram kargünferizlikaradenizspor-kuzuluksporferizlikaradenizspor-teknik sorumlu2 maç27.01.2019
emirhan asanferizlikaradenizspor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç27.01.2019
uğur gevherhendekgençlikspor-sapancakurtköysporhendekgençlikspor3 maç27.01.2019
melih ışıkverenhendekgençlikspor-sapancakurtköyspohendekgençlikspor4 maç27.01.2019
adnan şenhızırtepeözenspor-kazımpaşabirliksporhızırtepeözenspor2 maç26.01.2019
sefa mayhoşhızırtepeözenspor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor1 maç26.01.2019
kadir gürlerbayatspor-yenialandüzüsporbayatspor7 maç27.01.2019
hamdi kılıçbayatspor-yenialandüzüsporbayatspor2 maç27.01.2019
bilal gülerbayatspor-yenialandüzüsporbayatspor7 maç27.01.2019
burak özcanbayatspor-yenialandüzüsporbayatspor3 maç27.01.2019
bayatsporbayatspor-yenialandüzüsporbayatsporbayat sahasının fiziki durumunun güvenlik sağlamada yetersiz olduğu hakem ve gözlemci raporlarına dayanarak bayat sahasının süresiz kapatılmıştır.27.01.2019
turhan macuncu kocaalispor-adapazarısporkocaalispor-yönetici7 gün hak mahrumiyeti27.01.2019
m.lamine teraorekocaalispor-adapazarısporkocaalispor1 maç27.01.2019
serkan uzunkocaalispor-adapazarısporadapazarıspor1 maç27.01.2019
yasin çelikkocaalispor-adapazarısporadapazarıspor-teknik sorumlu1 maç27.01.2019
cihangir bozoğlukışlaçayspor-akovabarışsporkışlaçayspor1 maç27.01.2019
furkan okanalaağaçspor-hendekdereköysporalaağaçspor1 maç26.01.2019
kerim şimşekharbişspor-sakaryatüvasaşdemirsporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç26.01.2019
fırat boğazsakaryakırkpınarspor-erenlersporsakaryakırpınarspor1 maç27.01.2019
emre aydemirpamukova1968spor-arifiyesporpamukova1968spor1 maç27.01.2019
emir yasin angınkuzulukersoyspor-serdivan1907sporkuzulukersoyspor1 maç25.01.2019
sinanoğlusporgarajlartaçspor-sinanoğlusporsinanoğluspormevcut puandan 3 puan silinmesine26.01.2019
hüseyin zübeyirserdivanspor-karasuaziziyesporkarasuaziziyespor1 maç22.01.2019
a.Osman güntaşerenlerspor-sapancaakademisporerenlerspor2 maç22.01.2019
efe ağah arsakaryastarspor-sakaryaakademiksporsakaryastarspor1 maç24.01.2019
birkan nişyenialandüzüspor-54 futbol klb.yenialandüzüspor2 maç19..01.2019
avni hukanoğluyenialandüzüspor-54 futbol klb.54 futbol klb.3 maç19.01.2019
ceyhun sarıyenialandüzüspor-54 futbol klb.54 futbol klb.3 maç19.01.2019
oğuzhan kemerküçücekbeldespor-taşburunsportaşburunspor2 maç19.01.2019
yasin akbaşküçücekbeldespor-taşburunsportaşburunspor1 maç19.01.2019
serkan yükselhanlıköyspor-çamlıcabeldesporhanlıköyspor1 maç19.01.2019
ali güven güngörkaynarcaspor-altınderesporkaynarcaspor1 maç20.01.2019
caner ilaçanakartepespor-taşkısığıköyüsporakartepespor2 maç20.01.2019
enes keskinsapancakurtköyspor-akyazıakınsporsapancakurtköyspor1 maç20.01.2019
umut kabakaraaptilerakınspor-ferizlikaradenizsporkaraaptilerakınspor3 maç20.01.2019
yusuf danışmazhendekboğazspor-çaybaşıbekirpaşasporhendekboğazspor2 maç20.01.2019
tugay bakırtaşsinanoğluspor-taraklısporsinanoğluspor4 maç20.01.2019
ferit süngüsinanoğluspor-taraklısporsinanoğluspor2 maç20.01.2019
hakan düzgünsinanoğluspor-taraklısporsinanoğluspor4 maç20.01.2019
yekta bakırtaşsinanoğluspor-taraklısporsinanoğluspor4 maç20.01.2019
salih bakırtaşsinanoğluspor-taraklısporsinanoğluspor3 maç20.01.2019
berat yavuzharmanlıkspor-karasuyalısporharmanlıkspor2 maç20.01.2019
berkay baranharmanlıkspor-karasuyalısporharmanlıkspor1 maç20.01.2019
murat türkkocaalisahilspor-asakyazısporkocaalisahilspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
şaban çolakerenlerspor-pamukova1968sporerenlerspor-antrönör2 maç19.01.2019
beytullah ateşçihendekdereköyspor-kocaalisahilsporhendekdereköyspor3 maç20.01.2019
kayhan çulhaoğluhendekdereköyspor-kocaalisahilsporhendekdereköyspo1 maç20.01.2019
özgür özdemirhendekdereköyspor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor2 maç20.01.2019
kemal ataoğlugeyvespor-sapancagençliksporgeyvespor1 maç20.01.2019
oğuzhan durmuşasakyazıspor-alaağaçsporasakyazıspor1 maç20.01.2019
berkay demirciasakyazıspor-alaağaçsporalaağaçspor1 maç20.01.2019
hasan şahane sayılıadapazarıspor-karasugüvensporkarasugüvenspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti19.01.2019
semih bayrakadapazarıspor-karasugüvensporkarasugüvenspor-1 ma.19.01.2019
ömer durmuşsakaryatüvasaşdemirspor-aşağıkirazcasporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç19.01.2019
ali kemal yenerakovabarışspor-arifiyekalaycısporakovabarışspor1 maç19.01.2019
Soner ÇakırTaraklıspor-GarajlartaçsporTaraklıspor1 maç13.01.2019
Rıdvan MusluTaraklıspor-GarajlartaçsporGarajlartaçspor1 maç13.01.2019
Özcan Uzun54Futbol Klb.-HacıkılasporHacıkışlaspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti11.01.2019
kadircan başoğluçaybaşıbekirpaşaspor-akartepesporçaybaşıbekirpaşaspor2 maç12.01.2019
m.buğra bezirgançaybaşıbekirpaşaspor-akartepesporakartepespor1 maç12.01.2019
irfan dinçerhacımercanspor-akyazısporakyazıspor2 maç12.01.2019
mert özkantaşburunspor-sakaryacaddesisportaşburunspor1 maç13.01.2019
ensar ineltaşburunspor-sakaryacaddesisporsakaryacaddesispor1 maç13.01.2019
fatih baykalşeyhvarmazspor-küçücekbeldesporşeyhvarmazspor2 maç13.01.2019
ferdi akınşeyhvarmazspor-küçücekbeldesporküçücekbeldespor1 maç13.01.2019
ercan öztürktaşkısığıköyüspor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç12.01.2019
yakup aynacıtaşkısığıköyüspor-kuzuluksporkuzulukspor-teknik sorumlu3 ay hak mahrumiyeti12.01.2019
kuzuluksportaşkısığıköyüspor-kuzuluksporkuzuluksporTFF kitapçık disiplin uygulamalarına istinadan 9.madde gereğince mevcut puandan 3 puan silinmesine12.01.2019
tamer biçerhızırtepeözenspor-sinanoğlusporhızırtepeözenspor1 maç16.01.2019
ertuğrul fideçaykışlaspor-pazarköyeğitimsporçaykışlaspor2 maç16.01.2019
mücahit karakaşkarasuyalıspor-hendekdereköysporkarasuyalıspor10 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
emirhan güveaşağıkirazcaspor-harbişsporharbişspor1 maç12.01.2019
cemalettin akınarifiyekalaycıspor-kışlaçaysporkışlaçayspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
recai kıranpamukova1968spor-olymtourharunustasporpamukova1968spor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti12.01.2019
emre baydemirpamukova1968spor-olymtourharunustasporpamukova1968spor1 maç12.01.2019
emrecan karakarasuaziziyespor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç30.12.2018
irfan arkankarasuaziziyespor-harmanlıksporharmanlıkspor-teknik sorumlu2 maç30.12.2018
irfan arkanadapazarıspor-harmanlıksporharmanlıkspor-teknik sorumlu1 maç14.01.2019
murat gürtürkharmanlıkspor-acıelmalıksporacıelmalıkspor-teknik sorumlu1 maç07.01.2019
ali ismail tüfekçiacıelmalıkspor-harbişsporacıelmalıkspor1 maç30.12.2018
caner ekinlitaşkısığıköyüspor-geyvesportaşkısığıköyüspor1 maç03.01.2019
yunus islam gençharbişspor-adapazarısporharbişspor1 maç07.01.2019
murat gürtürkharmanlıkspor-acıelmalıksporacıelmalıkspor-tekniksorumlu1 maç07.01.2019
akif yiğitgeyvespor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor2 maç30.12.2018
okan gülgeyvespor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor1 maç30.12.2018
ömer öztunçgeyvespor-kazımpaşabirliksporkazımpaşabirlikspor1 maç30.12.2018
baha mücahit sayyazlıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor2 maç30.12.2018
serdar atabayyazlıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor2 maç30.12.2018
fatih çalışkanyazlıkspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç30.12.2018
barış uylupazarköyeğitimspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor2 maç30.12.2018
ali ismail tüfekçiacıelmalıkspor-harbişsporacıelmalıkspor1 maç30.12.2018
berkay tosunadapazarıspor-erenlersporadapazarıspor1 maç30.12.2018
ahmet delimehmetadapazarıspor-erenlersporadapazarıspor2 maç30.12.2018
tolga taha kulerenlerspor-akyazıakınsporerenlerspor1 maç29.12.2018
gökhan dertlierenlerspor-akyazıakınsporakyazıakınspor1 maç29.12.2019
kadirhan porsukserdivanesentepegöl spor-karaaptilerakınsporserdivanesentepegöl spor-1 maç23.12.2018
kadirhan porsukserdivanesentepegöl spor-karaaptilerakınsporserdivanesentepegöl spor-1 maç23.12.2018
eray angınkocaalisahilspor-söğütlüsporkocaalisahilspor1 maç23.12.2018
ufuktan özcankocaalisahilspor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç23.12.2018
muhammet arif erolsakaryaakademikspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç19.12.2018
yasin çakıryazlıkspor-kocaalisahilsporyazlıkspor1 maç20.12.2018
atilla aslanbükengeyvespor-serdivanesentepegöl sporgeyvespor1 maç20.12.2018
eray yıldıranpazarköyeğitimspor-akyazıgücüsporpazarköyeğitimspor1 maç20.12.2018
emir yankocaalisahilspor-söğütlüsporkocaalisahilspor2 maç23.12.2018
ilker acarkarasuyalıspor-söğütlüsporsöğütlüspor1 maç19.12.2018
doğukan aşıkkarasuaziziyespor-harbişsporharbişspor2 maç23.12.2018
bahtiyar taşkınakaryatüvasaşdemir spor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç22.12.2018
ömer faruk bulutsakaryatüvasaşdemir spor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç22.12.2018
elyasa derealtınderespor-kazımpaşabirliksporaltınderespor2 maç12.01.2019
berat gençakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç22.12.2018
ali kaan semerciakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor2 maç22.12.2018
salih karaarslanakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç22.12.2018
mesut yılmazakyazıkaradenizspor-sakaryateksporsakaryatekspor-teknik sorumlu2 maç22.12.2018
Mehmet ipekçioğlubüyükyanıkspor-taşkısığıköyüsporbüyükyanıkspor14 gün hak mahrumiyeti23.12.2018
zafer yıldırımyazlıkspor-arifiyesporarifiyespor-teknik sorumlu2 maç17.12.2018
alper torhendekgençlikspor-pazarköyeğitimsporhendekgençlikspor2 maç16.12.2018
görkem üstüntaşyazlıkspor-arifiyesporyazlıkspor1 maç17.12.2018
ahmet can akbalhendekgençlikspor-pazarköyeğitimsporpazarköyeğitimspor1 maç16.12.2018
umut kamil özyerkocaalisahilspor-söğütlükalesporsöğütlükalespor1 maç16.12.2018
m.berke akdağçarkasamiyespor-geyvesporgeyvespor1 maç16.12.2018
hasan can uysalgeyvespor-büyükyanıksporgeyvespor2 maç12.12.2018
ismail demirtürkgeyvespor-büyükyanıksporbüyükyanıkspor2 maç12.12.2018
atilla aslanbükengeyvespor-büyükyanıksporgeyvespor1 maç12.12.2018
bahadır mangıroğluakyazıgücüspor-çamlıcabeldesporakyazıgücüspor1 maç16.12.2018
ayhan seçkinakyazıgücüspor-çamlıcabeldesporçamlıcabeldespor1 maç16.12.2018
osman özçakarharmanlıkspor-sakaryatüvasaşdemirsporsakaryatüvasaşdemirspor1 maç16.12.2018
orhan fatih kaşkaş54futbol-hanlıköyspor54 futbol3 maç09.12.2018
islam öztürktaşburunspor-yenialandüzüsportaşburunspor3 maç09.12.2018
emre altuntaştaşburunspor-yenialandüzüsportaşburunspor3 maç09.12.2018
berat sayılıtaşburunspor-yenialandüzüsportaşburunspor1 maç09.12.2018
ömer bakırcıakyazıçınarlıkgençlik spor-hacıkışlasporakyazıçınarlıkgençlik spor2 maç09.12.2018
ali güven güngörrasimpaşaspor-kaynarcasporkaynarcaspor1 maç09.12.2018
emin çacurrasimpaşaspor-kaynarcasporrasimpaşaspor5 maç09.12.2018
temel öztürkferizlikaradenizspor-hayreddinsporhayreddinspor1 maç08.12.2018
abdül samet yazıcıakartepespor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç08.12.2018
ömer ilyas tekinakyazıakınspor-hendekboğazsporakyazıakınspor1 maç08.12.2018
şefik yıldızküçücekbeldespor-sakaryacaddesisporküçücekbeldespor2 maç09.12.2018
irfan dinçerkazimiyespor-akyazısporakyazıspor-teknik sorumlu1 maç09.12.2018
hakan şanlıadapazarıspor-arifiyesporadapazarıspor1 maç09.12.2018
hamdi alşanadapazarıspor-arifiyesporadapazarıspor2 maç09.12.2018
nihat dursunadapazarıspor-arifiyesporarifiyespor2 maç09.12.2018
muzaffer aydınlıadapazarıspor-arifiyesporarifiyespor2 maç09.12.2018
bünyamin özmertkarasuyalıspor-asakyazısporasakyazıspor2 maç08.12.2018
oğuzhan durmuşkarasuyalıspor-asakyazısporasakyazıspor1 maç08.12.2018
samet çağaltaysöğütlüspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor2 maç08.12.2018
muhammet haris kılıçharmanlıkspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor1 maç08.12.2018
zülküf gedikkaocaalispor-olymtourharunusta sporkocaalispor-yönetici30 gün09.12.2018
görkem enes savaşharmanlıkspor-sapancaakademisporsapancaakademispor1 maç07.12.2018
ömerkazım bayraktarsakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor2 maç10.12.2018
gökhan alankayasakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor2 maç10.12.2018
kerem kurtuldusakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor2 maç10.12.2018
refik altuntaşsakaryatekspor-arifiyesporsakaryatekspor3 maç10.12.2018
furkan tokersakaryatekspor-arifiyesporarifiyespor3 maç10.12.2018
aykut kavraksapancaakademispor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor2 maç10.12.2018
emırhan tunayazlık spor-arifiyekalaycısporyazlıkspor1 maç10.12.2018
ibrahim berişyazlık spor-arifiyekalaycısporyazlık spor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti10.12.2018
cihat özkılıçakçayspor-yeşilyurtbeldesporyeşilyurtbeldespor1 maç01.12.2018
ömer nislisinanoğluspor-altınderesporaltınderespor1 maç01.12.2018
hüsame akcansinanoğluspor-altınderesporaltınderespor1 maç01.12.2018
şenol çağsinanoğluspor-altınderesporsinanoğluspor yönetci 3 ay hak mahrumiyeti01.12.2018
fazlı yağcısinanoğluspor-altınderesporsinanoğlusporcezaya yer olmadığına01.12.2018
ceyhun akıllısinanoğluspor-altınderesporkarasuspor8 maç01.12.2018
sinanoğlusporsinanoğluspor-altınderesporsinanoğlusporoynadığı müsabakanın hükmen mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine01.12.2018
hüsnü demircikeremalispor-kazimiyesporkeremalispor1 maç02.12.2018
uğur gevherhendekgençlikspor-akyazıakınsporhendekgençlikspor2 maç01.12.2018
oktay yıldızhendekgençlikspor-akyazıakınsporhendekgençlikspor1 maç01.12.2018
burak akçaytaraklıspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti01.12.2018
uğur özerlimanderespor-kaynarcasporkaynarcaspor-teknik sorumlu2 maç01.12.2018
oğuz küçüklimanderespor-kaynarcasporkaynarcaspor3 maç01.12.2018
hüseyin ateşhacıkılaspoe-taşburunsportaşburunspor2 maç02.12.2018
murat pamukserdivanesentepegöl spor-hacımercansporserdivanesentepegöl spor2 maç02.12.2018
yetkin dereşeyhvarmazspor-sakaryacaddesisporşeyhvarmazspor1 maç02.12.2018
osman demirayhendekboğazspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor2 maç02.12.2018
burak kalınyılmazkaraaptilerakınspor-akartepesporakartepespor1 maç02.12.2018
fazlı demircikaraaptilerakınspor-akartepesporakartepespor-yönetici20 gün hak mahrumiyeti02.12.2018
sedat kaplangarajlartaçspor-akyazıgücüsporgarajlartaçspor1 maç01.12.2018
bahadır mangıroğlugarajlartaçspor-akyazıgücüsporakyazıgücüspor1 maç01.12.2018
burak demircisakaryatüvasaşdemir spor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor2 maç02.12.2018
uğur temursöğütlüspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor2 maç01.12.2018
hasan zandolusöğütlüspor-hendekdereköysporhendekdereköyspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti01.12.2018
selahattin demiralayolymtourharunaspor-karasugüvensporolymtourharunaspor1 maç01.12.2018
mustafa hüseyin koruyucuolymtourharunaspor-karasugüvensporolymtourharunaspor2 maç01.12.2018
uğur başboğaharbişspor-alaağaçsporalaağaçspor1 maç02.12.2018
emirhan bükekuzulukspor-akovabarışsporkuzulukspor2 maç28.11.2018
nejat ersinaslanfutbolklb.-sakaryaakademiksporaslanfutbolklb.-antrönör1 maç30.11.2018
yavuz şamil koçsakaryatüvasaşdemir spor-akyazıakınsporakyazıakınspor1 maç30.11.2018
eren inekçioğlusakaryatüvasaşdemir spor-harbişsporsakaryatüvasaşdemir spor1 maç03.12.2018
ömer keleşkocaalisahilspor-ferizlikaradenizsporkocaalisahilspor2 maç03.12.2018
abdullah uzun güngörakyazıkaradenizspor-hacıfazlıoğlusporakyazıkaradenizspor-yönetici3 ay hak mahrumiyeti30.11.2018
barış egemen özarakyazıkaradenizspor-hacıfazlıoğlusporhacıfazlıoğluspor8 maç30.11.2018
akyazıkaradenizsporakyazıkaradenizspor-hacıfazlıoğlusporakyazıkaradenizsporoynadığı müsabakanın hükmen mağlubiyetine, mevcut puanından 3 puan silinmesine30.11.2018
selman dağlısakaryatekspor-fırtınagençlerbirliği sporfırtınagençlerbirliği spor1 maç25.11.2018
murat doğansakaryatekspor-fırtınagençlerbirliği sporsakaryatekspor1 maç25.11.2018
murat dumantaşburunspor-hanlıköysporhanlıköyspor1 maç24.11.2018
yasin güneçsakaryatekspor-fırtınagençlerbirliği sporsakaryatekspor5 maç25.11.2018
yasin aygartaşkısığıköyüspor-hayreddinsportaşkısığıköyüspor1 maç25.11.2018
ismail yiğittaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor1 maç25.11.2018
ömer akkanoğlutaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor3 maç25.11.2018
burak öksüzalitaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor1 maç25.11.2018
gökhan karagöztaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor2 maç25.11.2018
fahri budaktaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor2 maç25.11.2018
eyüp dönmeztaşkısığıköyüspor-hayreddinsporhayreddinspor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti25.11.2018
bayram tokgözküçüçekbeldespor-hacıkışlasporhacıkışlaspor2 maç24.11.2018
berk akarbayatspor-şeyhvarmazsporşeyhvarmazspor1 maç24.11.2018
semih biçerçaykışlaspor-akyazısporçaykışlaspor2 maç25.11.2018
islam ertürkçaykışlaspor-akyazısporçaykışlaspor2 maç25.11.2018
hasan dikerçaykışlaspor-akyazısporçaykışlaspor-yönetici15 gün hak mahrumiyeti25.11.2018
oğuz arslanrasimpaşaspor-akçaysporakçayspor2 maç25.11.2018
aydın şahinakyazıgücüspor-taraklısporakyazıgücüspor1 maç25.11.2018
ibrahim şanlıakyazıgücüspor-taraklısportaraklıspor2 maç25.11.2018
ali bektaşalaağaçspor-aşağıkirazcasporaşağıkirazcaspor2 maç24.11.2018
samet yılmazhendekdereköyspor-asakyazısporhendekdereköyspor5 maç24.11.2018
behçet durakhendekdereköyspor-asakyazısporhendekdereköyspor-teknik sorumlu2 maç24.11.2018
caner irkenkarasuyalıspor-sakaryatüvasaşdemir sporkarasuyalıspor1 maç24.11.2018
fikri yılmazkarasuyalıspor-sakaryatüvasaşdemir sporkarasuyalıspor-antrönör1 maç24.11.2018
fatih özkankocaalispor-kışlaçaysporkocaalispor1 maç25.11.2018
veysel bozadapazarıspor-olymtourharunusta sporolymtourharunusta spor-yönetici30 gün hak mahrumiyeti25.11.2018
ibrahim makinakocaalisahilspor-harbişsporharbişspor-antrönör1 maç24.11.2018
emir babahasansapancaakademispor-erenlersporerenlerspor1 maç21.11.2018
ömer faruk şimşekharbişspor-erenlersporerenlerspor2 maç26.11.2018
burak tekmenharbişspor-erenlersporerenlerspor2 maç26.11.2018
oğulcan tekerharbişspor-erenlersporerenlerspor2 maç26.11.2018
bahadır cantimarharbişspor-erenlersporharbişspor2 maç26.11.2018
yusuf islam gençharbişspor-erenlersporharbişspor2 maç26.11.2018
ali emircan erikharbişspor-erenlersporharbişspor2 maç26.11.2018
ümit özcansakaryakaradenizspor-arifiyesporarifiyespor1 maç26.11.2018
tayyar türksakaryaakademik spor-hızırtepeözensporsakaryaakademikspor1 maç26.11.2018
emir yanserdivanspor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor1 maç26.11.2018
burak serhoşacıelmalıkspor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç21.11.2018
ismail ergülacıelmalıkspor-ferizlikaradenizsporacıelmalıkspor-yönetici7 gün21.11.2018
zekeriya doğanarifiyespor-sakaryakırkpınarsporarifiyespor1 maç21.11.2018
emre karagözoğlusakaryatekspor-arifiyekalaycısporsakaryatekspor1 maç21.11.2018
enes tüylüsakaryatekspor-arifiyekalaycısporarifiyekalaycıspor2 maç21.11.2018
b.emre topsakaryatekspor-arifiyekalaycısporarifiyekalaycıspor3 maç21.11.2018
a.kadir demirharbişspor-akyazısporakyazıspor1 maç21.11.2018
oğuzhan yıldızsakaryatüvasaşdemir spor-serdivansporserdivanspor1 maç21.11.2018
sinan feyzioğluşeyhvarmazspor-yenialandüzüsporşeyhvarmazspor2 maç18.11.2018
ferit asrakşeyhvarmazspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor10 gün18.11.2018
fırat asrakşeyhvarmazspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor5 gün18.11.2018
haktan emir özdemirakyazıspor-sakaryateksporakyazıspor3 maç17.11.2018
emre özdi,lakyazıspor-sakaryateksporakyazıspor1 maç17.11.2018
furkan yılmazakyazıspor-sakaryateksporsakaryatekspor2 maç17.11.2018
hakan yılmazfırtınagençlerbirliği spor-pazarköyeğitimsporpazarköyeğitimspor1 maç17.11.2018
ogün nefeshızırtepeözenspor-akyazıgücsporakyazıgücüspor1 maç17.11.2018
sedat kaplangarajlartaçspor-yeşilyurtbeldesporgarajlartaçspor1 maç17.11.2018
cihat özkılıçgarajlartaçspor-yeşilyurtbeldesporyeşilyurtbeldespor1 maç17.11.2018
gökhan gökalplimanderespor-kazımpaşabirliksporlimanderespor1 maç18.11.2018
yasin şimşekçaybaşıbekirpaşaspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor1 maç18.11.2018
caner ilaçanhayreddinspor-akartepesporakartepespor1 maç18.11.2018
bekir ünalhayreddinspor-akartepesporhayreddinspor1 maç18.11.2018
hasan durmuşkeremalispor-çaykışlasporkeremalispor1 maç17.11.2018
tugay yazıcıkeremalispor-çaykışlasporkeremalispor1 maç17.11.2018
halil ibrahim göçerkeremalispor-çaykışlasporkeremalispor1 maç17.11.2018
sercan baytekinkeremalispor-çaykışlasporçaykışlaspor1 maç17.11.2018
muhammet furkan özkankeremalispor-çaykışlasporçaykışlaspor1 maç17.11.2018
batuhan koçkeremalispor-çaykışlasporçaykışlaspor2 maç17.11.2018
uğur aydınarifiyekalacıspor-kocaalisporkocaalispor2 maç17.11.2018
yavuz dinçerolymtourOlymTourHarunusta spor-arifiyesporolymtourOlymTourHarunusta spor1 maç17.11.2018
mustafa yılmazolymtourOlymTourHarunusta spor-arifiyesporarifiyespor1 maç17.11.2018
behçet durakgeyvespor-hendekdereköysporhendekdereköyspor-teknik sorumlu1 maç18.11.2018
sezai demircanakovabarışspor-adapazarısporadapazarıspor1 maç17.11.2018
fırat karadağcanakovabarışspor-adapazarısporakovabarışspor1 maç17.11.2018
berkay caymazsakaryatüvasaşdemir spor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç18.11.2018
mehmet gelgülyazlıkspor-hızırtepeözensporhızırtepeözenspor1 maç19.11.2018
bahadır özyazlıkspor-hızırtepeözensporyazlıkspor2 maç19.11.2018
mert kapıcıoğluadapazarıspor-harbişsporadapazarıspor1 maç19.11.2018
yusuf doğan altuntaşakyazıakınspor-hacıkılasporakyazıakınspor2 maç19.11.2018
önder kurtulakyazıakınspor-hacıkılasporhacıkılaspor4 maç19.11.2018
mert aycanakyazıakınspor-hacıkılasporhacıkışlaspor3 maç19.11.2018
osman özçakarsakaryatüvasaşdmir spr-erenlersporsakaryatüvasaşdemir spor2 maç19.11.2018
muhammet ali özkankarasuyalıspor-kocaalisahilsporkarasuyalıspor1 maç19.11.2018
serhat can temizalayakyazıspor-hendeksporakyazıspor1 aç19.11.2018
emirhan baştanhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporhendekdereköyspor2 maç14.11.2018
yılmaz gemihendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporhendekdereköyspor3 maç14.11.2018
okan uçarhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporhendekdereköyspor2 maç14.11.2018
emirhan ılgınhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporsakaryakaradenizspor1 maç14.11.2018
onurcan ekmenhendekdereköy spor-sakaryakaradeniz sporsakaryakaradenizspor1 maç14.11.2018
ümit köse54 futbol kulübü-şeyhvarmazspor54 futbol kulübü1 maç11.11.2018
barkın onur korkmaz54 futbol kulübü-şeyhvarmazspor54 futbol kulübü2 maç11.11.2018
fatih baykal54 futbol kulübü-şeyhvarmazsporşeyhvarmazspor1 maç11.11.2018
şahin furtakaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor3 maç10.11.2018
ferdi erdi arapoğlukaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor4 maç10.11.2018
hasan gençkaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor-yönetici40 gün hak mahrumiyeti10.11.2018
nuri çelikkaraaptilerakınspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor-teknik sorumlu12 gün hak mahrumiyeti10.11.2018
samet çeliksoyakartepespor-hendekboğazsporhendekboğazspor1 maç10.11.2018
mustafa talha öztürktaşburunspor-çamlıcabeldesportaşburunspor1 maç10.11.2018
emre can sağrıtaşburunspor-çamlıcabeldesportaşburunspor1 maç10.11.2018
soner çakıryeşilyurtbeldespor-taraklısportaraklıspor1 maç11.11.2018
yılmaz yaylaoğlukaynarcaspor-sinanoğlusporsinanoğluspor-yönetici7 gün hak mahrumiyeti11.11.2018
hüsame akcanaltınderespor-hızırtepeözensporaltınderespor1 maç11.11.2018
hakan özmenakyazıgücüspor-limanderesporlimanderespor-teknikorumlu7 gün hak mahrumiyeti11.11.2018
ergün balkansakaryacaddesispor-hanlıköysporhanlıköyspor3 maç11.11.2018
hasan öztürkakyazıçınarlıkgençlikspor-bayatsporakyazıçınarlıkgençlik spor1 maç11.11.2018
kadir gürlerakyazıçınarlıkgençlikspor-bayatsporbayatspor1 maç11.11.2018
utku aladağpazarköyeğitimspor-akyazısporpazarköyeğitimspor1 maç11.11.2018
mehmet fatih fıratküçücekbeldespor-karapürçeksporküçücekbeldespoe-antrönör7 gün hak mahrumiyeti11.11.2018
abdul aziz keleşkocaalispor-sakaryakırkpınarsporkocaalispor2 maç11.11.2018
mustafa koruyucuerenlerspor-OLYMTOURHARUNUSTASPOROLYMTOURHARUNUSTASPOR1 maç11.11.2018
cihan yangelhendekdereköy spor-sakaryatüvasaşdemir sporhendekdereköyspor1 maç10.11.2018
fatih öztürkhendekdereköy spor-sakaryatüvasaşdemir sporsakaryatüvasaşdemir spor1 maç10.11.2018
tolga şerefhendekdereköy spor-sakaryatüvasaşdemir sporsakaryatüvasaşdemir spor1 maç10.11.2018
ismail devecioğluharmanlıkspor-harbişsporhamanlıkspor1 maç10.11.2018
hamdi arslanadapazarıspor-kışlaçaysporadapazarıspor1 maç11.11.2018
mehmet kalyoncuadapazarıspor-kışlaçaysporkışlaçayspor1 maç11.11.2018
ozan tahtacıhacıkışlaspor-akovabarışsporakovabarışspor1 maç12.11.2018
orhancan bostansapancaakademispo-arifiyesporsapancaakademispor1 maç09.11.2018
ibrahim berişsapancaakademispor-yazlıksporyazlıkspor -yönetici7 gün hak mahrumiyeti12.11.2018
yusuf Talha Yolcuerenlerspor-KarasuaziziyesporErenlerspor1 maç06.11.2018
Emir Gödaşerenlerspor-Karasuaziziyesporkarasuaziziyespor2 maç06.11.2018
kemal şimşekkışlaçayspor-arifiyesporkışlaçayspor2 maç03.11.2018
onur emiroğlupamukova1968spor-kocaalisporkocaalispor1 maç03.11.2018
berkay demircialaağaçspor-kocaalisahilsporalaağaçspor3 maç04.11.2018
gökhan ilkisalaağaçspor-kocaalisahilsporkocaalisahilspor1 maç04.11.2018
yasin çelikarifiyekalaycıspor-adapazarısporadapazarıspor -antrönör5 gün hak mahrumiyeti03.11.2018
ahmet hakan yıldırımaşağıkirazcaspor-harmanlıksporaşağıkirazcaspor2 maç04.11.2018
berkay caymazaşağıkirazcaspor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç04.11.2018
caner irkensapancagençlikspor-karasuyalısporkarasuyalıspor1 maç04.11.2018
beytullah ünaltaraklıspor-rasimpaşasportaraklıspor1 maç03.11.2018
ekrem yolmazakyazıgücüspor-altınderesporakyazıgücüspor1 maç03.11.2018
coşkun yılmazsöğütlüspor-geyvesporsöğütlüspor1 maç04.11.2018
berat özcansöğütlüspor-geyvesporgeyvespor2 maç04.11.2018
kemal ataoğlusöğütlüspor-geyvesporgeyvespor3 maç04.11.2018
sami bağdatlıhendekgençlikspor-akartepesporhendekgençlikspor-antrönör12 gün hak mahrumiyeti04.11.2018
murat dumanhalıköyspor-yenialandüzüsporhanlıköyspor2 maç04.11.2018
yusuf danışmazhendekboğazspor-kuzuluksporhendekboğazspor2 maç04.11.2018
semih yılmazhendekboğazspor-kuzuluksporhendekboğazspor3 maç04.11.2018
ercan öztürkhendekboğazspor-kuzuluksporkuzulukspor1 maç04.11.2018
ömer can ayazbayatspor-taşburunsportaşburunspor1 maç04.11.2018
ömer faruk yiğitkeremalispor-pazarköyeğitimsporkeremalispor2 maç04.11.2018
bilal akçayhızırtepeözenspor-yeşilyurtbeldesporhızırtepeözenspor5 gün03.11.2018
I.Ethem gündüzakyazıspor-karasuaziziyesporakyazıspor1 maç04.11.2018
ibrahim berkay kocaoğlukocadöngelspor-fırtınagençlerbirliğisporkocadöngelspor2 maç04.11.2018
yalçın yaylakocadöngelspor-fırtınagençlerbirliğisporkocadöngelspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti04.11.2018
emre dağlıkocadöngelspor-fırtınagençlerbirliğisporfırtınagençlerbirliğispor1 maç04.11.2018
fatih mert toramançaybaşıbekirpaşaspor-sapancakurtköysporsapancakurtköyspor1 maç04.11.2018
mesut yılmaz küçükkocaalispor-kaynarcasporkaynarcaspor1 maç31.10.2018
ahmet esat içersakaryatüvasaşdemirspor-arifiyesporarifiyespor1 maç31.10.2018
sefa demircikocaalispor-kaynarcasporkocaalispor3 maç31.10.2018
kerem boğazkocaalispor-kaynarcasporkaynarcaspor1 maç31.10.2018
emre sakallıoğlukocaalispor-kaynarcasporkocaalispor2 maç31.10.2018
melih tarakçıkocaalispor-kaynarcasporkocaalispor3 maç31.10.2018
mehmet tayhacıkışlaspor-hanlıköysporhanlıköyspor2 maç27.10.2018
suat özyuvalıderespor-çaybaşıbekirpaşasporyuvalıderespor1 maç28.10.2018
şinasi arslanyuvalıderespor-çaybaşıbekirpaşasporyuvalıderespor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti28.10.2018
sinan koçkazımpaşabirlikspor-garajlartaçsporkazımpaşabirlikspor1 maç28.10.2018
özcan koçkazımpaşabirlikspor-garajlartaçsporkazımpaşabirlikspor2 maç28.10.2018
emrah sezerkazımpaşabirlikspor-garajlartaçsporgarajlartaçspor1 maç28.10.2018
ceyhun gürsapancakurtköyspor-hayreddinsporhayrddinspor1 maç28.10.2018
arif korakartepespor-akyazıakınsporakartepespor1 maç28.10.2018
batuhan korkmazakartepespor-akyazıakınsporakartepespor2 maç28.10.2018
samet aydınakartepespor-akyazıakınsporakyazıakınspor3 maç28.10.2018
turhan çetinfırtınagençlerbirliğispor - akyazısporfırtınagençlerbirliğispor 4 maç28.10.2018
cafer özdenfırtınagençlerbirliğispor - akyazısporfırtınagençlerbirliğispor -yönetici5 gün hak mahrumiyeti28.10.2018
ömer tenkrasimpaşaspor-hızırtepeözensporrasimpaşaspor5 maç28.10.2018
hüseyin balabanakyazıçınarlıkgençlikspor-şeyhvarmazsporşeyhvarmazspor-teknik sorumlu10 gün hak mahrumiyeti27.10.2018
ilker zaimoğluçaykışlaspor-kazimiyesporçaykışlaspor1 maç26.10.2018
fırat asrakyenialandüzüspor-karapürçeksporyenialandüzüspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti27.10.2018
serhat tuncakocaalisahilspor-söğütlüsporkocaasahillispor2 maç27.10.2018
furkan ilyas atmacakocaalisahilspor-söğütlüsporkocaasahillispor4 maç27.10.2018
sinan çatalbaşkocaalisahilspor-söğütlüsporkocaasahillispor1 maç27.10.2018
cemalettin akınerenlerspor-kışlaçaysporkışlaçayspor-yönetici10 gün hak mahrumiyeti28.10.2018
mehmet ali bahadıryeşilyurtbeldespor-akyazıgücüsporyeşilyurtbeldespor2 maç28.10.2018
okan topolymtourOLYMTOURHARUNUSTASPOR-akovabarışsporakovabarışspor2 maç28.10.2018
saha melih yozarifiyespor-sakaryateksporarifiyespor2 maç24.10.2018
burak karagözoğluarifiyespor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç24.10.2018
mürsel kaan temelferizlikaradenizspor-kocaalisporferizlikaradenizspor1 maç24.10.2018
özer enginadapazarıspor-harmanlıksporadapazarıspor-teknik sorumlu5 gün hak mahrumiyeti24.10.2018
görkem tuncaadapazarıspor-harmanlıksporharmanlıkspor1 maç24.10.2018
eren zenginkarasuaziziyespor-ferizlikaradenizsporferizlikaradenizspor1 maç17.10.2018
Adı SoyadıKarşılaşmaTakımıCezaKarar Tarihi
Adı SoyadıKarşılaşmaTakımıCezaKarar Tarihi
ensar örçaykışlaspor-sakaryateksporçaykışlaspor3 maç05.10.2018
melih akgülçaykışlaspor-sakaryateksporsakaryatekspor1 maç05.10.2018
sezai demirkırankarasugüvenspor-adapazarısporadapazarıspor1 maç06.10.2018
tunahan yıldırımkarasugüvenspor-adapazarısporkarasugüvenspor1 maç06.10.2018
gökhan gökalplimanderespor-garajlartaçsporlimanderespor1 maç06.10.2018
fatih özkankocaalispor-arifiyesporkocaalispor2 maç06.10.2018
ömer hüseyin narmankarasuyalıspor-harmanlıksporkarasuyalıspor1 maç06.10.2018
emre gaydankarasuyalıspor-harmanlıksporkarasuyalıspor1 maç06.10.2018
yusuf parlakkarasuyalıspor-harmanlıksporkarasuyalıspor30 gün hak mahrumiyeti06.10.2018
cihat özkılıçyeşilyurtbeldespor-rasimpaşasporyeşilyurtbeldespor1 maç06.10.2018
halil sarıyeşilyurtbeldespor-rasimpaşasporrasimpaşaspor2 maç06.10.2018
sefa çakıroğluyeşilyurtbeldespor-rasimpaşasporrasimpaşaspor1 maç06.10.2018
ertan ayferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor4 maç07.10.2018
eray fidanferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor5 maç07.10.2018
umut kabaferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor2 maç07.10.2018
ceyhun erdemferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor15 gün07.10.2018
mustafa yıldırımferizlikaradenizspor-karaaptilerakınsporkaraaptilerakınspor7 gün07.10.2018
yunus emre başkayasöğütlüspor-harbişsporharbişspor1 maç07.10.2018
tufan can çömlekhacımercanspor-fırtınagençlerbirliğisporhacımercanspor4 maç07.10.2018
hilmi karadenizhacımercanspor-fırtınagençlerbirliğisporhacımercanspor2 maç07.10.2018
hüseyin turhanyuvalıderespor-kuzuluksporyuvalıderespor2 maç07.10.2018
m.ensar akgünçaybaşıbekirpaşaspor-hendekboğazsporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç07.10.2018
ali yeniçerikazimiyespor-karasuaziziyesporkazimiyespor1 maç07.10.2018
beytullah özenbayat hacıkışlasporbayatspor2 maç07.10.2018
tolgahan yiğitkarasukültürgençlikspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor1 maç07.10.2018
abdullah erbaykarasukültürgençlikspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor3 maç07.10.2018
volkan küpçükkarasukültürgençlikspor-yenialandüzüsporyenialandüzüspor4 maç07.10.2018
ibrahim şahinoğluhayreddinspor-hendekboğazsporhayreddinspor2 maç12.10.2018
ibrahim makinasakaryatüvasaşdemirspor-harbişsporharbişspor5 gün hak mahrumiyeti13.10.2018
cem taşkınsakaryatüvasaşdemirspor-harbişsporharbişspor10 gün hak mahrumiyeti13.10.2018
şahin furtasapancakurtköyspor-hendekgençliksporsapancakurtköyspor1 maç13.10.2018
sercan alarçaykışlaspor-kocadöngelsporçaykışlaspor1 maç13.10.2018
hasan özdemirasakyazıspor-sapancagençliksporasakyazıspor1 maç13.10.2018
kadircan başoğlutaşkısığıköyüspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç13.10.2018
islam çakmaktaşkısığıköyüspor-çaybaşıbekirpaşasporçaybaşıbekirpaşaspor1 maç13.10.2018
burhan turhanakartepespor-yuvalıderesporyuvalıderespor1 maç13.10.2018
şükrü aydemirküçücekbeldespor-akyazıçınarlıkgençliksporküçücekbeldespor2 maç14.10.2018