default-logo

30
ARA
2023

U-15 Ligi Arifiye Grubu (2023-2024)

Posted By :
Comments : Off
PozTakımOGBMAYAVP
1MALTEPEİDMANYURDUSPOR3300140149
2SAPANCAAKADEMİSPOR33006159
3SAKARYAGÜCÜSPOR31205325
4ARİFİYESPOR31115414
5SAKARYATEKSPOR311146-24
6SAKARYAKIRKPINARSPOR31024403
71957MEKECESPOR300318-70
8ARİFİYEKALAYCISPOR3003114-130

U-15 Ligi Arifiye Grubu (2023-2024)

EtkinlikMaç SonucuSezonMekanHafta Tarih-Saat
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ1. Hafta 02.02.2024 SAAT 15:00
2023-2024 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 02.02.2024 SAAT 15:00
2023-2024 SezonuArifiye Belediye Kompleksi1. Hafta 02.02.2024 SAAT 16:30
2023-2024 SezonuHacımercan suni1. Hafta 02.02.2024 SAAT 17.00
2023-2024 SezonuHacımercan suni2. Hafta 09.02.2024 SAAT 19.00
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 09.02.2024 SAAT 18:30
2023-2024 SezonuHacımercan suni2. Hafta 09.02.2024 SAAT 17:00
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ2. Hafta 09.02.2024 SAAT 17.00
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 16.02.2024 SAAT 18:30
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ3. Hafta 16.02.2024 SAAT 17.00
2023-2024 SezonuHacımercan suni3. Hafta 16.02.2024 SAAT 18:30
2023-2024 SezonuHacımercan suni3. Hafta 16.02.2024 SAAT 17:00
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 23.02.2024 SAAT:17:00
2023-2024 SezonuHacımercan suni4. Hafta 23.02.2024 saat:18:30
2023-2024 SezonuARİFİYEKALAYCI SUNİ4. Hafta 23.02.2024 saat:18:30
2023-2024 SezonuHacımercan suni4. Hafta 23.02.2024 SAAT:17:00
2023-2024 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi5. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi6. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -
2023-2024 SezonuBelirlenmedi7. Hafta -