default-logo

U-18 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME KATILMAYA HAK KAZANAN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ

2023-2024  Futbol sezonu  U-18 LİGİ  Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarında 25-28  NİSAN ESKİŞEHİR İlinde  ilimizi temsil edecek olan  ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR , BİLECİK  İlinde  HARMANLIKSPOR  ve SAKARYATEKSPOR   kulüplerimize  başarılar dileriz.

Yaşar ZIMBA                            Tezcan DEMİR

A.S.K.F. BAŞKANI     SAKARYA FUTBOL İL TEMSİLCİSİ

U-16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 1.KADEME MÜSABAKALARINA KATILAN KULÜPLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ

2023-2024  Futbol sezonu  U-16 LİGİ  Türkiye Şampiyonası 1.Kademe müsabakalarında 18-21  NİSAN  Yalova da  ilimizi temsil edecek HARMANLIKSPOR  ve ZONGULDAK ta  ilimizi temsil eden KARASUSPOR takımlarımıza  başarılar dileriz.

Yaşar ZIMBA                            Tezcan DEMİR

A.S.K.F. BAŞKANI     SAKARYA FUTBOL İL TEMSİLCİSİ

2.AMATÖR KÜME TAKIMLARININ KURA ÇEKİM TARİHİNDE  DEĞİŞİKLİK

2.AMATÖR KÜME TAKIMLARININ KURA ÇEKİM TARİHİ  15.04.2024 SAAT:16:00 DA BAYRAMDAN SONRA   ERENLER GENÇLİK MERKEZİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR KULÜPLERİZE ÖNEMLE DUYURULUR.

YAŞAR ZIMBA                         TEZCAN DEMİR

A.S.K.F. BAŞKANI          SAKARYA FUTBOL İL TEMSİLCİSİ

2.AMATÖR KÜME TAKIMLARININ KURA ÇEKİM TARİHİ DUYURULUR

2.AMATÖR KÜME TAKIMLARININ KURA ÇEKİM TARİHİ  05.04.2024  CUMA GÜNÜ SAAT:16:00 DA  ERENLER GENÇLİK MERKEZİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAKTIR.  TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

                  KULÜPLER                                          
AKYAZIKARADENİZSPOR HACIFAZLIOĞLUSPOR  

AKYAZISPOR

ASLAN FUTBOL KLB.  
ERDOĞDUSPOR BAYAT SPOR  
KEREMALİSPOR GEYVESAFİBEYSPOR  
KUMKÖPRÜSPOR SERDİVAN 1907 SPOR  
ERENLER 54 SPOR KIZILKAYASPOR  
TOPAĞAÇSPOR YEŞİLLERGENÇLİKSPOR  
VAKIFSPOR FEVZİYESPOR  
ALTINDERESPOR YAZLIKSPOR  
ÇATALKÖPRÜSPOR SAPANCAKURTKÖYSPOR  
BEDİLKAZANCISPOR SÖĞÜTLÜKALESPOR  
SAKARYAKUYUDİBİSPOR KOZLUKSPOR  
YAĞCILARSPOR ÇAYBAŞIFUADİYESPOR  
GARAJLARTAÇSPOR BOĞAZKÖYSPOR  
OZANLARGÜCÜSPOR ALİFUATPAŞASPOR    
MALTEPEİDMANYURDUSPOR EŞMESPOR  
SAKARYAAKADEMİKSPOR FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR  
SAKARYAGÜCÜSPOR HASANBEYSPOR  
SAKARYAKARADENİZSPOR AKYAZIYENİCAMİSPOR  
TAŞLIKİDMANYURDUSPOR KARAÇAMSPOR  
YENİALANDÜZÜSPOR SAPANCAAKADEMİSPOR  
SAKARYAGENÇLİKMERKEZİSPOR YUVALAKSPOR  
KUYUMCULUSPOR KÜÇÜCEKBELDESPOR  
GEYVEDÖRTYOLSPOR KARASU 1933 SPOR  
1967 KARAPINARSPOR AKYAZI 54SPOR  
54 ADATEPESPOR 1954 CİHADİYESPOR  
ADARÜZGARSPOR ERDOĞDUGÜCÜSPOR  
HENDEKYENİMAHALLESPOR KUŞCASPOR  
HENDEKGENÇLİKSPOR SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR  
GÖLKENTSPOR 1957 MEKECESPOR  
RASİMPAŞASPOR KEMALİYESPOR  

YAŞAR ZIMBA                                              TEZCAN DEMİR

A.S.K.F. BAŞKANI                                      SAKARYA FUTBOL İL TEMSİLCİSİ

 2023-2024 – 2. AMATÖR KÜME TAKIMLARI-KULÜPLER                                          
AKYAZIKARADENİZSPOR HACIFAZLIOĞLUSPOR  

AKYAZISPOR

ASLAN FUTBOL KLB.  
ERDOĞDUSPOR BAYAT SPOR  
KEREMALİSPOR GEYVESAFİBEYSPOR  
KUMKÖPRÜSPOR SERDİVAN 1907 SPOR  
ERENLER 54 SPOR KIZILKAYASPOR  
TOPAĞAÇSPOR YEŞİLLERGENÇLİKSPOR  
VAKIFSPOR FEVZİYESPOR  
ALTINDERESPOR YAZLIKSPOR  
ÇATALKÖPRÜSPOR SAPANCAKURTKÖYSPOR  
BEDİLKAZANCISPOR SÖĞÜTLÜKALESPOR  
SAKARYAKUYUDİBİSPOR KOZLUKSPOR  
YAĞCILARSPOR ÇAYBAŞIFUADİYESPOR  
GARAJLARTAÇSPOR BOĞAZKÖYSPOR  
OZANLARGÜCÜSPOR ALİFUATPAŞASPOR    
MALTEPEİDMANYURDUSPOR EŞMESPOR  
SAKARYAAKADEMİKSPOR FIRTINAGENÇLERBİRLİĞİSPOR  
SAKARYAGÜCÜSPOR HASANBEYSPOR  
SAKARYAKARADENİZSPOR AKYAZIYENİCAMİSPOR  
TAŞLIKİDMANYURDUSPOR KARAÇAMSPOR  
YENİALANDÜZÜSPOR SAPANCAAKADEMİSPOR  
SAKARYAGENÇLİKMERKEZİSPOR YUVALAKSPOR  
KUYUMCULUSPOR KÜÇÜCEKBELDESPOR  
GEYVEDÖRTYOLSPOR KARASU 1933 SPOR  
1967 KARAPINARSPOR AKYAZI 54SPOR  
54 ADATEPESPOR 1954 CİHADİYESPOR  
ADARÜZGARSPOR ERDOĞDUGÜCÜSPOR  
HENDEKYENİMAHALLESPOR KUŞCASPOR  
HENDEKGENÇLİKSPOR SERDİVANESENTEPEGÖLSPOR  
GÖLKENTSPOR 1957 MEKECESPOR  
RASİMPAŞASPOR KEMALİYESPOR  

OLAĞAN KONGRE İLANI

Sakarya Amatör  Spor Kulüpler Federasyonumuzun Olağan genel Kurul Toplantısı Yönetim Kurulumuzun 29.03.2024 gün ve 4 sayılı toplantısında almış olduğu karar ile 16 NİSAN 2024 Salı günü saat : 14:00’de Erenler Belediyesi Kongre salonunda yapılmasına , ekseriyet sağlanamadığı taktirde ikinci toplantının 24 Nisan 2024 Çarşamba günü aynı yer ve saatte aşağıdaki gündem maddeleri ile yapılmasına.

G Ü N D E M

   1-Yoklama ve açılış
2-Başkanın açılış konuşması
3-Divan teşekkülü
4-Yönetim Kurulu Faaliyet ve hesap raporlarının okunması ve kabulü
5-Kesin hesap raporunun okunması ve kabulü
6-Tahmini bütçenin okunması ve kabulü
7-Denetleme kurulu raporunun okunması ve kabulü
8-Federasyon Tüzüğünün 15.ci maddesinin değiştirilmesi ve kabulü
9-Yönetim ,denetleme ve diğer kurulların seçimi
10-Dilek ve temenniler
11-Kapanış.

.

U15 PLAYOFF KURALARI ÇEKİLDİ

Kura çekimine ASKF Başkanı Yaşar Zımba, İl Tertip Kurul üyeleri Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, TÜFAF Başkanı Tamer İlaçan, Erenler ilçe müdürü Özcan Çelikten, ASKF Yöneticileri Necmettin Koçak, Uğur Kobaş, Fatih Kanbur, Saha komiserleri Başkanı Mahmut Güzel, Kulüp yöneticileri ve antrenörlerin katılımıyla U15 liglerinin playoff kuraları çekildi.

Takımlarımıza başarılar dileriz

                                     30 MART-2024                  

U-15 PLAYOFF METİN BARAN -ERSAN KÜSMEZ LİGİ

1.HAFTA  PROGRAMI

                  1.HAFTA    
30.03.2024 CUMARTESİ   ERENLER ATATÜRK 2 NOLU 15:45 ARİFİYESPOR HENDEKSPOR METİN BARAN GRUBU
30.03.2024 CUMARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 14:45 MALTEPEİDMANYUR.POR ASKUZULUKSPOR METİN BARAN GRUBU
30.03.2024 CUMARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 13:00 SAKARYAGÜCÜSPOR ERENLER 54SPOR METİN BARAN GRUBU
30.03.2024 CUMARTESİ   HACIMERCAN SUNİ 15:00 HARMANLIKSPOR SAKARY BİR  FUTBOL KLB. METİN BARAN GRUBU
             
30.03.2024 CUMARTESİ   ERENLER ATATÜRK 2 NOLU 14:00 ASLAN FUTBOL KLB. YEŞİLLERGENÇLİKSPOR ERSAN KÜSMEZ GRUBU
30.03.2024 CUMARTESİ   FERİZLİ SUNİ 15:00 SAKARYAGENÇ.MER.SPOR KARASUSPOR ERSAN KÜSMEZ GRUBU
30.03.2024 CUMARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 16:30 SAKARYAKARTALSPOR ALAAĞAÇSPOR ERSAN KÜSMEZ GRUBU
             
             
             
             
             
             
             
             

2023-2024    U-15 LİGİ   PLAY OFF 27.03.2024 TARİNDE SAAT:15:00 TE A.S.K.F. BİNASINDA YAPILACAKTIR.  PLAY OFF GRUPLARIMIZIN  KURA  ÇEKİMİNE KATILMALARINI RİCA EDER  BAŞARILAR DİLERİZ.

KULÜP ADI                                       

1- SAKARYA BİR FUTBOL KLB.

2- ASLAN FUTBOL KLB.

3-ERENLER 54 SPOR

4-SAKARYAGENÇLİKMERKEZİSPOR

 

1-ALAAĞAÇSPOR

2-ASKUZULUKSPOR

 

1-HENDEKSPOR

2-YEŞİLLERGENÇLİKSPOR

 

1-KARASUSPOR

2-HARMANLIKSPOR

3-SAKARYAKARTALSPOR

4-SAKARYAADA FUTBOL KLB

 

1-SAPANCAAKADEMİSPOR

2-MALTEPEİDMANYURDUSPOR

3-SAKARYAGÜCÜSPOR

4-ARİFİYESPOR

U-17 LİGİ PLAY OF TAKIMLARI VE KURA ÇEKİM TARİHİ

U-17 LİGİ PLAY OFF  21.03.2024  PERŞEMBE SAAT:15:00 TE  SAKARYA AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONUNDA KURA ÇEKİMİ YAPILACAKTIR. İLGİLİ KULÜPLERİN  KATILIMLARI RİCA OLUNUR. TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ.

U-17 LİGİ PLAY OFF  TAKIMLARI

1-SAKARYAGENÇLİKMERKEZİSPOR

2- SAPANCAAKADEMİSPOR

3-ASLAN FUTBOL KLB.

4-ÇAYBAŞI BEKİR PAŞASPOR

1-AKAYZIAKINSPOR

2-KARAPÜRÇEKSPOR

1-RASİMPAŞASPOR

2- YEŞİLLERGENÇLİKSPOR

1-KARASUSPOR

2-ERENLERSPOR

3-SÖĞÜTLÜKALESPOR

4-SERDİVANSPOR

1-HARMANLIKSPOR

2-SAKARYATEKSPOR

3-ARİFİYESPOR

4-SAKARYAGÜCÜSPOR

 

YAŞAR ZIMBA                                  TEZCAN DEMİR

A.S.K.F. BAŞKANI         SAKARYA FUTBOL  İL TEMSİLCİSİ