default-logo

19
EYL
2018

SAKARYA VALİSİ İRFAN BALKANLIOĞLU ASKF ZİYARET ETTİ.

SAKARYA VALİSİ İRFAN BALKANLIOĞLU ASKF ZİYARET ETTİ.

ASKF binasında gerçekleşen ziyarette Vali beyi ASKF başkanı Yaşar Zımba, Gençlik ve spor il müdürü Fatih Çelikel, Futbol bölge müdürü Ferruh Sezgin, ASKF genel sekreteri Ahmet Orhan, başkan vekilleri Hasan Özkan, Recep Odabaş, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Demir, Ali Palas, Cavit Yılmaz, Mehmet Bilgin, Adem Turan, Selçuk Kurt, Hasan Zandolu, GSİM spor şube müdürü Murat Acar, TFFHGD Sakarya şube başkanı Özgür Aygün, hakem Ahmet Öztürk, Futbol antrenörler dernek başkanı Tamer İlaçan, Saha Komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel, Disiplin kurulu üyesi Mahmut Akbaş karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetten dolayı ASKF başkanı Yaşar Zımba Vali İrfan Balkanlıoğlu’ na çiçek takdim etti.

Erenler Futbol sahasını inceleyen Vali beye sahanın durumu hakkında ASKF başkanı Yaşar Zımba ve il müdürü Fatih Çelikel tarafından bilgi verildi.

Çok samimi bir ortamda geçen ziyaret için ASKF başkanı Yaşar Zımba “Vali beyi ziyaret ettiğimizde Vali bey iadeyi ziyaret yapacağını söylemişti ve ziyaretini çok kısa sürede gerçekleştirdi. Vali bey Amatör spor branşlarına ve sporun her branşına yakın ilgi duyuyor.

Bu ziyaret bile amatör futbola güç katacak.

Ziyaretinden, Amatör futbol başta olmak üzere, spor branşlarına verdiği destekten dolayı Valimize şahsım başta olmak üzere, temsil ettiğim camia yam adına teşekkür ederim.” Dedi.