default-logo

27
EYL
2018

ZEKİ TOÇOĞLU, SPORA VE SPORCUYA DESTEKLERİMİZ SÜRECEK….

ZEKİ TOÇOĞLU, SPORA VE SPORCUYA DESTEKLERİMİZ SÜRECEK….

ASKF’ye ziyarette bulunan Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında yer aldık. Amatör spora destekler sunduk. Modern spor tesisleri inşa ettik, ediyoruz. Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’yle bisiklet sporuna yeni bir soluk getirdik. İnşallah spora ve sporcuya dönük yatırımlarımızı sürdürecek, gençlerimizin değerli vakitlerini geçirmelerini sağlayacak tesisleri hizmete alacağız” dedi.

Amatör Spor Evi’nde gerçekleşen ziyarette ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Orhan, Hasan Özkan, Uğur Kobaş, Mehmet Demir, Necmettin Koçak, Sezgin Tutar, Osman Kubilay, Hideyet Kahya, Selçuk Kurt, Mehmet Bilgin, Fevzi Çolak, Fatih Kanbur, Adem Turan, il temsilcisi Tezcan Demir, hazır bulunurken; Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar, Gazeciler cemiyeti başkanı Sezai Matur, Futbol bölge müdürü Ferruh Sezgin, TFFHGD Sakarya şube Başkanı Özgür Aygün, Antrenörler dernek başkanı Tamer İliçan, Saha komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel, spor kulübü temsilcileri yer aldı. Toçoğlu, amatör spora yönelik desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek, Başkan Zımba ve ekibine başarılar diledi.

Destekleri hep bizimle

ASKF Başkanı  Yaşar Zımba ,  “Başkanımız Zeki Toçoğlu’nu ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. İlçelerimizde bulunan futbol sahalarımıza ilişkin ihtiyaçlarımızı ilettik. Yardımcı olacaklarını ifade ettiler. Spora ve sporcuya destekleri için teşekkür ediyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Sakarya’da huzur bulduklarını ifade ediyor; bizler de sizler federasyonumuza gelince huzur buluyoruz. Desteklerini her zaman yanımızda hissediyoruz. İlginiz ve destekleriniz için minnettarız” dedi.

Spora desteklerimiz sürecek

ASKF’ye yeni dönem öncesinde iadeyi ziyarette bulunduklarını ifade eden Başkan Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi olarak spora ve sporcuya katkılar sunuyoruz. Amatör spora desteklerde bulunuyoruz. Hamdolsun son zamanlarda sporda yaşanan gelişmeler hepimizi memnun ve mutlu ediyor. Sporda tesisleşme için gereken adımları atıyoruz. Gençlerimize spor yapabilecekleri alanların kazandırılması için büyük bir özen gösteriyoruz. Hakem ve Gözlemciler Derneği’ni şehrimize kazandırdık” dedi.

Sporda başarı için tesisleşme

Başkan Zeki Toçoğlu, “Akyazı’da ve Taraklı’da yeni sentetik sahalar inşa ettik. Sakaryaspor’un altyapı sorumluluğunu üstlendik ve Ekrem Karaberberler Altyapı Tesisleri’ni hizmete aldık. Harmanlıkspor’a yeni bir sentetik saha kazandırdık. Sapanca’da modern bir spor tesisi kazandırıyoruz. Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’yle bisiklet sporuna yeni bir soluk getirdik. İnşallah spora ve sporcuya dönük yatırımlarımızı sürdürecek, gençlerimizin değerli vakitlerini geçirmelerini sağlayacak tesisleri hizmete alacağız” diye konuştu.