default-logo

02
EKI
2018

AMACIMIZ SOSYAL FARKINDALIK..

AMACIMIZ SOSYAL FARKINDALIK..

ASKF Başkanı Yaşar Zımba yanına genel sekreter Ahmet Orhan, başkan vekillleri Hasan Özkan, Recep Odabaş, üyeler Mehmet Demir, Uğur Kobaş, Necmettin Koçak’ı alarak Aile ve sosyal politikalar il müdürlüğüne bağlı Arifiye çocuk evlerini ziyaret etti.

ASKF heyetine İl müdürü Mutlu Işıksu ve müdüre Hatice Gümüş eşlik etti.

Başkan Yaşar Zımba “ lütfen hemen farklı düşünmeyin. Bizde İl müdürü Mutlu Işıksu’nun başarılı çalışmalarını takip ederken bu ziyarete karar verdik.

Yavrularımızı Arifiye ilçesine giderek gördük. Tarifi imkansız duygular yaşadık, bizleri karşılamaları küçük hediyeler ile sevinmeleri yüzlerinde ki, o mutluluk bize yeter.

Amacımız bu yavrularımız için devletin ve çalışanların verdiği sevgi haricinde, toplumda farkındalık oluşturmak. Bu çocukların sevgiye ve toplum tarafından değer verildiğinin gösterilmesi lazım.

Bir kişiyi bile ziyaret etmeleri için harekete geçirebilirsek, biz kendimizi toplumda farkındalık oluşturma adına başarılı sayarız.

Bir iki cümlede il müdürü kardeşim  Mutlu Işıksu için söylemek isterim.   Evlerde, Yurtlarda, Sığınma evlerinde kalan Yavrularımıza, kadınlara, yaşlılara sosyal alandaki tüm fertlere, Şehitlerin aileleri için, Gazilere ve toplumun her kesimi için çok güzel çalışmalar yapıyor. Daha önceleri hiç göremediğimiz sosyal farkındalıklara Mutlu bey vasıtası ile ulaşır olduk.

Bana göre Mutlu kardeşim ilimizin en başarılı bürakratlarından biri, kendisini ve onu destekleyen devlet büyüklerimizi tebrik ederim.

Olanağı olan her bireyin yavrularımızı, yaşlılarımızı, Şehitlerimizin ailelerini. Gazilerimizi olanakları doğrultusunda ziyaret etmelerini bekliyoruz. Dedi.