27
EKI
2022

U-14 LİGİ PROĞRAMLARI

2022-2023 FUTBOL SEZONU

 31- EKIM 2022 U-14 LİGİ

1.HAFTA PROGRAMI

TARİH   STAD SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM  
31.10.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 2 NOLU 15:00 SAKARYAKARTALSPOR ERENLER 54 FUTBOL KLB. MERKEZ
31.10.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 2 NOLU 18:00 HENDEKDEREKÖYSPOR SAKARYAGENÇMER

.SPOR

MERKEZ
31.10.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 2 NOLU 16:30 SAKARYA1921 FUTBOL KLB. HENDEKGENÇLİKSPOR MERKEZ
31.10.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 2 NOLU 19:30 ASLAN FUTBOL KLB. SAKARYATEKSPOR MERKEZ
             
31.10.2022 PAZARTESİ   AKYAZI SUNİ 17:00 ASKUZULUKSPOR ALAAĞAÇSPOR AKYAZI
31.10.2022 PAZARTESİ   AKYAZI SUNİ 1830 AKYAZIKARADENİZ

SPOR

AKYAZIAKINSPOR AKYAZI
31.10.2022 PAZARTESİ   AKYAZI SUNİ 20:00 HACIFAZLIOĞLUSPOR KEREMALİSPOR AKYAZI
31.10.2022 PAZARTESİ   HENDEK SUNİ 16:00 HENDEKSPOR RASİMPAŞASPOR AKYAZI
             
31.10.2022 PAZARTESİ   FERİZLİ SUNİ 16:00 KARASUSPOR FERİZLİSPOR2011 FERİZLİ-KARASU
31.10.2022 PAZARTESİ   KARAMAN SUNİ 17:00 KAZIMPAŞABİRLİK

SPOR

ERENLERSPOR FERİZLİ-KARASU
31.10.2022 PAZARTESİ   KARAMAN SUNİ 18:30 SAKARYABİRFUTBOL KLB. YENİKENTADAPAZARI

SPOR

FERİZLİ-KARASU
             
31.10.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE KALAYCI SUNİ 18:30 SAPANCA AKADEMISPOR ARİFİYESPOR SAPANCA
31.10.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE BLD.KOMPL. 15:00 HARMANLIKSPOR SAPANCAKURTKÖY

SPOR

SAPANCA
31.10.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE KALAYCI SUNİ 17:00 SAKARYAKIRKPINAR

SPOR

SAKARYAGÜCÜSPOR SAPANCA
31.10.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE BLD.KOMPL. 16:30 1957 MEKECESPOR SERDİVANSPOR SAPANCA

 

2022-2023 FUTBOL SEZONU

 07-KASIM 2022 U-14 LİGİ

2.HAFTA PROGRAMI

TARİH   STAD SAAT 1.TAKIM 2.TAKIM  
07.11.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 19:30 ASLAN FUTBOL KLB HENDEKDEREKÖYSPOR MERKEZ
07.11.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 18:00 HENDEKGENÇLİKSPOR SAKARYAKARTALSPOR MERKEZ
07.11.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 16:30 SAKARYAGNÇ.MER.

SPOR

SAKARYA1921 FUTBOL KLB. MERKEZ
07.11.2022 PAZARTESİ   ERENLER ATATÜRK 1 NOLU 15:00 ERENLER 54 FUTBOL KLB SAKARYATEKSPOR MERKEZ
             
07.11.2022 PAZARTESİ   AKYAZI SUNİ 17:00 AKYAZIAKINSPOR HACIFAZLIOĞLUSPOR AKYAZI
07.11.2022 PAZARTESİ   AKYAZI SUNİ 20:00 ALAAĞAÇSPOR AKYAZIKARADENİZ

SPOR

AKYAZI
07.11.2022 PAZARTESİ   HENDEK SUNİ 16:00 KEREMALİSPOR HENDEKSPOR AKYAZI
07.11.2022 PAZARTESİ   AKYAZI 18:30 RASİMPAŞASPOR ASKUZULUKSPOR AKYAZI
             
07.11.2022 PAZARTESİ   KARAMAN SUNİ 20:00 ERENLERSPOR SAKARYABİR FUTBOL KLB. FERIZLI KARASU
07.11.2022 PAZARTESİ   KARAMAN SUNİ 18:30 FERİZLİSPOR2011 KAZIMPAŞABİRLİK

SPOR

FERIZLI KARASU
07.11.2022 PAZARTESİ   KARAMAN SUNİ 17:00 YENİKENTADAPAZARI

SPOR

SÖĞÜTLÜKALESPOR FERIZLI KARASU
             
07.11.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE BLD.KOMPL. 15:00 1957 MEKECESPOR HARMANLIKSPOR ARİFİYE
07.11.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE BLD.KOMPL. 16:30 SAKARYAGÜCÜSPOR SAPANCAAKADEMİ

SPOR

ARİFİYE
07.11.2022 PAZARTESİ   KIRKPINAR 16:00 SAPANCAKURTKÖY

SPOR

SAKARYAKIRKPINAR

SPOR

ARİFİYE
07.11.2022 PAZARTESİ   ARİFİYE KALAYCI SUNİ 18:30 ARİFİYESPOR SERDİVANSPOR ARİFİYE