default-logo

22
MAY
2024

ASKF’DEN ŞENOL DİNÇ ZİYARETİ.

ASKF’DEN ŞENOL DİNÇ ZİYARETİ.

Sakarya Amatör Spor kulüpleri federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Futbol il temsilcisi Tezcan Demir, ASKF yöneticileri Necmettin Koçak Ali Palas, Mehmet Bilgin, Selim Özen, Uğur Kobaş, Yahya Berk, Sezgin Tutar, Çetin Ulaş, Niyazi Aka Alican Berke, Adem Turan, Erenler Gençlik ve Spor ilçe müdürü Özcan Çelikten, Erenler Belediye Başkanlığına seçilen Şenol Dinç’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Yaklaşık 15 yıl kadar Amatör futbol oynayan Şenol Dinç, ASKF yönetimini çok sıcak karşıladı. Spor da düşündüğü Projeleri de açıklama olanağı bulan Şenol Dinç ziyaret dolayısı ile ASKF yönetimine memnuniyetlerinide dile getirdi.

Ziyaret ile birlikte Sakaryaspor farkındalığına katkı sağlamak adına Başkan Şenol Dinç’e Sakaryaspor atkısıda takdim edildi.

ASKF Başkanı Yaşar Zımba ” Şenol Dinç kardeşimiz Amatör olarak uzun yıllar Futbol oynadı. Sporcunun ve kulüplerin derdini iyi bilir. Bir süre sonra Erenlere sporda güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Belediye Başkanlığının hayırlı olmasını temenni ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyorum. Dedi.